امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

دیدار ورزشكاران دو و میدانی با اعضای شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، ورزشکاران دو و میدانی شهرستان بجنورد با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر دیدار کردند. در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض خیرمقدم و تبریک کسب عناوین قهرمانی ورزشکاران دومیدانی گفت: شما ورزشکاران به عنوان الگوی جامعه ورزشی مسئولیت خطیر و سنگینی بر عهده دارید و می بایست اخلاق و رفتارتان به گونه ای باشد که برای همنوعان خود الگو و سرلوحه باشید.

مهدی محمدی افزود: ورزشکاران ماندگار در اذهان مردم، ورزشکارانی هستند که علاوه بر قهرمانی، اخلاق پهلوانی نیز داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مخاطبین ورزش اقشار مختلف جامعه به خصوص جوانان هستند، گفت: معضلات و مشکلات فراوانی پیشروی جوانان است که با فراهم آوردن زمینه های ورزشی در استان و سوق دادن جوانان به سمت و سوی ورزش می توان این مشکلات را تا حدودی رفع کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با جذب سرمایه گذار در زمینه ورزشی می توان بسیاری از استعدادهای بالقوه استان را پرورش داد تا برای استان و کشور افتخارآفرین باشند.

در ادامه رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر نیز با اشاره به مشکلات پیش روی ورزش استان گفت: با توجه به کمبود اعتبارات دولتی درخصوص حمایت از ورزشکاران می بایست زمینه سرمایه گذاری برای حمایت از ورزشکاران فراهم شود.

سید احمد وکیلی بیان داشت: ورزشکاران دو و میدانی با توجه به کمبود امکانات در استان، خوش درخشیدند. وی با اشاره به اینکه امسال باشگاه فرهنگی و ورزشی در بجنورد تأسیس خواهد شد افزود: یکی از ورزش های مورد حمایت این باشگاه رشته دو و میدانی است.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بجنورد ضمن تشکر از حمایت همه جانبه شورای اسلامی شهر از جامعه ورزشی شهر و استان، گزارشی از چگونگی فعالیت ها در رشته های ورزشی به ویژه دو و میدانی به شورا ارائه و اظهار امیدواری کرد: با درایت و تدبیر اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولان استانی و شهرستان هر چه زودتر رسیدگی به مشکلات ورزشی تسریع شود.

خدابنده با تأکید بر اینکه ورزش دو و میدانی بعنوان مادر تمامی ورزش ها محسوب می شود باید نگاه ویژه ای به آن داشت.

در پایان این دیدار از ورزشکاران دو و میدانی توسط اعضای شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت