امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

برگزاری نخستین جشنواره استانی شوراها در خراسان شمالی

رئیس شورای شهر بجنورد خبر داد

برگزاری نخستین جشنواره استانی شوراها در خراسان شمالی

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: هشتم اردیبهشت به مناسبت هفته شوراها جشنواره استانی با همکاری شهرداری ها و شوراهای اسلامی ۲۲ شهر خراسان شمالی در بجنورد برگزار می شود.

مهدی محمدی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار کرد: این جشنواره با همکاری 22 شهرداری و شورای اسلامی شهرهای استان در دوقالب همایش و کارگاه های تخصصی برگزار می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با بیان اینکه در نوبت عصر برپایی این جشنواره هفت کارگاه تخصصی در قالب کارگروه های فرهنگی، مدیریت شهری، برنامه و بودجه، عمران و ترافیک، بهداشت و محیط زیست، بانوان و شهرداران برپا می شود، افزود: این کارگاه ها فرصتی برای تبادل نظر و استفاده از تجربیات شوراهای اسلامی شهر های مختلف استان است.

وی هدف اصلی برپایی این جشنواره را ارتقای سطح خدمت رسانی شهرداری ها و شوراهای اسلامی استان عنوان کرد و گفت: این جشنواره ساعت 9 وسی دقیقه روز هشتم اردیبهشت با حضور در گلزار شهدای گمنام آغاز به کار می کند و همایش اصلی در تالار حافظ و یا سالن شورای شهر بجنورد برپا می شود که مکان دقیق جشنواره متعاقبا اعلام می شود.

رئیس شورای اسلامی بجنورد یادآور شد: این همایش با حضور یکی از مدیران وزارت کشور برگزار می شود.

محمدی با بیان اینکه اکنون پنج کمیسیون "برنامه و بودجه"، "خدمات و محیط زیست شهری"، "عمران و ترافیک"، "فرهنگی، اجتماعی، ورزشی" و "نظارت و پیگیری" در شورای اسلامی شهر بجنورد فعال است، افزود: از زمان آغاز به کار دوره جدید شورای اسلامی شهر بجنورد تاکنون 75 جلسه با 197 مصوبه برپا شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد یادآور شد: برای رسیدن به اهداف مدیریت شهری به مشورت، همگرایی، گردگرایی و هم افزایی فکری در قالب شورا نیاز داریم تا بر اساس قوانین اسلامی از موازی کاری ها و دوباره کاری ها و در نهایت اتلاف سرمایه ممانعت شود.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت