امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با مدیركل سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی دیدار كردند

اعضای شورای اسلامی شهر در دیدار با مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی انتخاب بجا و شایسته سرکار خانم فهیمه مهمان نواز را به عنوان مدیرکل این سازمان به وی تبریک گفتند و با اشاره به اینکه استانداردسازی امر مهمی در جامعه محسوب می شود و با سلامت و بهداشت مردم در ارتباط است، خاطرنشان کردند: شورای اسلامی شهر به عنوان یک نهاد مردمی آمادگی خود را برای همکاری و تعامل همه جانبه با این سازمان اعلام می کند.

اعضای شورای اسلامی شهر همچنین افزودند: با توجه به معضل بیکاری و اعتیاد، اگر مراحل گرفتن نشان استاندارد برای تولیدکنندگان شفاف سازی شود و تسریع در روند این امر صورت گیرد شاهد سرمایه گذاری های بسیاری در بخش تولید خواهیم بود که زمینه اشتغال و توسعه اقتصادی و عمرانی را برای شهروندان بدنبال خواهد داشت.

در ادامه مدیرکل سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ضمن عرض خیرمقدم و قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر گفت: این سازمان با سیاستگذاری که خواهد داشت بدنبال ایجاد زمینه برای فراهم آوردن تعامل و همکاری با سازمان ها، ادارات و بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در بخش تولید و چرخه اقتصاد است که این امر مستلزم همدلی و همکاری تمامی سازمان ها، ادارات و بخش خصوصی است.

فهیمه مهمان نواز با توجه به مشکلات فراروی این سازمان خواستار برگزاری جلسات منظم با اعضای شورای اسلامی شهر جهت رفع این مشکلات شد.

 

  • بازدید امروز: 84
  • بازدید دیروز: 616
  • بازدید ماه: 4637
  • بازدید سال: 84281
  • بازدید کل: 1250951
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت