امروز : جمعه, 18 آذر 1401

نشست اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با مدیران استانی و شهرستانی سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت هفته تأمین اجتماعی

 

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی خواستارخدمات رسانی بیشتر این سازمان به شهروندان شد.

مهدی محمدی یکی از مهمترین خدمات ارائه شده توسط این سازمان را در حوزه درمان دانست و گفت: در حال حاضر خدمات خوبی در حوزه درمانی به شهروندان ارائه می شود که با تلاش کارکنان تامین اجتماعی کمیت و کیفیت آن باید افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر خدمات بیمارستان ثامن الائمه (ع) فقط در حوزه درمان است بیان داشت: می توان با تغییر ساختار نظام بیمه ای ابتدا بیمه پیشگیری و سپس بیمه درمان را در ساختار بیمه سلامت ارائه داد که تحقق این امر پیگیری مسئولان مربوطه را می طلبد.

وی بر تعامل بیشتر بین شورای اسلامی شهر و سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد و خواستار بررسی راهکارهای تحقق این امر شد.

در ادامه مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان شمالی نیز ضمن تشکر از همکاری و تعامل شورای اسلامی شهر بجنورد به ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان پرداخت.

دکتر داریوش یزدانی گفت: درمان به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم صورت می گیرد که در حوزه غیر مستقیم 300 مرکز درمانی، طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی خراسان شمالی هستند.

وی افزود: تمامی تلاش کارکنان حوزه درمان ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات به بیمه شدگان است که در این راستا افزایش تخت های بیمارستان ثامن الائمه (ع) و ایجاد درمانگاههای تخصصی در دستور کار قرار دارد.

سید احمد سیدی، سرپرست تامین اجتماعی خراسان شمالی نیز بر خدمت رسانی بیشتر به مردم تاکید کرد و گفت: حدود 330 هزار نفر در استان تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرار دارند و تمامی تلاش ما جهت ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان است.

در پایان هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل بیمه ای بیان داشتند و اظهار امیدواری کردند: با ارتقاء ساختار بیمه ای و همکاری مسئولان بتوان زمینه خدمت رسانی بهتر به شهروندان را فراهم آورد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت