امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

ساخت شهری در خور شأن شهروندان تعامل و همراهی تمام مدیران شهری را می طلبد

 

در این دیدار که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر انتصاب بجا و شایسته محسن وزارتی را به سمت مدير کل شرکت پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي به وی تبریک گفت و بر تعامل بيشتر بين اين شرکت با شوراي اسلامی شهر و شهرداري تاکيد کرد.

رضا فيروزه بیان داشت: براي ساختن شهري در خور شأن شهروندان تعامل و همراهي همه مديران شهری لازم است  که در اين راستا شوراي اسلامی شهر تعامل و همکاري با تمامي سازمان ها را در دستور کار خود قرار داده است .

حسين پيلتن ديگر عضو شوراي اسلامی شهر نيز ضمن تبريک اعياد قربان و غدير اظهار داشت: اصلي ترين وظيفه  شرکت پالايش و پخش فراورده های نفتی خدمت رساني به مردم است و در اين زمينه بايد نهايت تلاش خود را انجام دهد  .

مديرکل شرکت پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي نيز در اين ديدار ضمن تبريک دهه ولايت بر لزوم همدلي مديران استانی و شهرستاني براي آباداني بيشتر شهر و خدمت رساني بهتر به مردم تاکيد کرد .

محسن وزارتي گفت : سوخت رساني به مردم اصلي ترين خدمت و وظيفه اين شرکت است که تمام تلاشمان را براي بهبود اين امر اختصاص مي دهيم .

درپايان هریک اعضاء شوراي اسلامي شهر نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مدیریت شهری بیان داشتند و برلزوم خدمت رساني به مردم  تأکید کردند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت