امروز : سه شنبه, 15 آذر 1401

آمادگی شورای اسلامی بجنورد برای حمایت از سرمایه‌گذاری

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح کرد

آمادگی شورای اسلامی بجنورد برای حمایت از سرمایه‌گذاری

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: شورای شهر برای حمایت و توسعه امر سرمایه گذاری در بجنورد آمادگی دارد.

رضا فیروزه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد تصریح کرد: برخی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در شهر وجود داشته که با ورود سرمایه‌گذاران قابلیت بالفعل درآمدن را دارد.

وی با اشاره به چندین ظرفیت سرمایه‌گذاری در بجنورد تصریح کرد: البته بایستی طرح‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری در کمیسیون‌های مربوطه بررسی شود.

این عضو شورای اسلامی شهر بجنورد از برنامه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برای تولید گیاهان دارویی در عرصه‌های مربوط به شهرداری هم خبر داد.

وی تصریح کرد: هم اکنون حدود 90 هکتار اراضی مربوط به شهرداری در شمال این شهر وجود داشته که مستعد سرمایه گذاری در این بخش است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین ورود سرمایه‌گذاران برای ایجاد کارتینگ در نهالستان شهرداری را برشمرد و گفت: این نخستین پیست کارتینگ در استان بوده که توسط بخش خصوصی در حدود نیم هکتار اجرا می‌شود. به گفته وی این طرح اخیراً در شورای اسلامی این شهر مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 211هزار نفر جمعیت دارد. طلای سفید، هماگ و پارکینگ طبقاتی از مهم‌ترین طرح‌های سرمایه گذاری بوده که با مشارکت شهرداری بجنورد در حال اجرا است.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت