امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

ثبات مدیریت لازمه كلان نگری است

 

رييس شوراي اسلامی شهر بجنورد در دیدار با استاندار خراسان شمالی گفت: اعضای شورای اسلامی شهر با همدلي و رفاقت به دنبال ساخت شهري در خور شأن شهروندان هستند .

رضا فيروزه با اشاره به اینکه هيئت رئيسه به شيوه کلانشهرها و کلان نگري کارها را دنبال مي کند، بیان داشت: ثبات مديريت لازمه کلان نگري است .

وي خواستار تسريع در تصميم گيري براي کارخانه کمپوست و کمک به اجراي پروژه تقاطع شهدا شد .

حسین پيلتن، عضو شورای اسلامی شهر، افزود: پارک هاي بش قارداش و بابا امان پارک هاي ملي هستند و بايد از اعتبارات ملي تجهيز شوند .

 وی به درآمد اندک شهرداري بجنورد اشاره کرد و گفت: ادارات به شهرداري حدود 60 ميليارد تومان بدهکار هستند  که جهت وصول این مطالبات نیاز به همکاری استانداری داریم.

علي اکبر هاتفي دیگر عضو شورا، با بیان این موضوع که مرکز استان ويترين کار استانداري است خواستار توجه و رسيدگي بيشتر به مرکز استان شد.

استاندار خراسان شمالی نیز در این دیدار گقت: فعالیت های شهرداری بایستی به گونه ای باشد که توسعه مناطق حاشیه ای را هم در برگیرد نه فقط در مرکز شهر هزینه شود.

سیدعلی اکبر پرویزی درخصوص درآمدهای شهرداری بیان داشت: شهرداری ها می توانند با اصلاح منابع درآمدی و افزایش درآمد خدمات بهتری به شهروندان ارائه دهند.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر اظهار امیدواری کردند: با همکاری و تعامل استانداری مشکلات پیش روی مدیریت شهری هر چه سریعتر رفع شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت