امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

همدلی و تعامل بین نیروی انتظامی، شهرداری و شورای اسلامی شهر باعث پیشبرد نظم و قانون در شهر می شود

 

در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی و پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی تبریک گفت.

رضا فیروزه بیان داشت: همدلی و تعامل بین نیروی انتظامی، شهرداری و شورای اسلامی شهر باعث پیشبرد نظم و قانون در شهر می شود.

وی بر اهیمت حضور نیروی انتظامی در کنار شورای اسلامی شهر و شهرداری تأکید کرد و گفت: برای برقراری نظم اجتماعی جهت رعایت حقوق شهروندان همکاری و تعامل بین این دستگاه ها الزامی است.

فیروزه لازمه تغییر ویترین شهر که ورودی ها و خروجی های شهری هستند را تغییر و اصلاح نسخه های شهرسازی فعال دانست.

علی اکبر هاتفی، عضو شورا، با بیان این موضوع که تعداد کلانتری ها در سطح شهر کم است بر لزوم افزایش تعداد کلانتری ها در سطح شهر و نقش پیشگیرانه آن در وقوع جرایم تأکید کرد.

فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی، شورای اسلامی شهر و شهرداری عضو یک خانواده و مکمل یکدیگر هستند، همکاری همه جانبه خود را با اجرائیات شهرداری اعلام کرد.

سردار صفوه ا... امام وردی محمدی بر لزوم برگزاری نشست های مشترک برای تعامل بیشتر تأکید کرد و گفت: بایستی مشکلات ترافیکی موجود در دوربرگردان ها و راست گردها مورد بررسی قرار گیرد.

در پایان هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مدیریت شهری بیان داشتند و خواستار تعامل جهت برقراری نظم و امنیت در سطح شهر شدند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت