امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

دیدار اعضاء شورای اسلامی با شهردار و معاونین به مناسبت روز شهرداری و دهیاری ها

 

در ابتدا شهردار بجنورد ضمن عرض خیر مقدم به اعضاء شورای اسلامی شهر بجنورد و تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان شهرداری گفت: بیش از 99درصد از موفقیت شهرداری مدیون همکاری صمیمانه اعضاء محترم شورای اسلامی شهر با شهرداری است .

روح اله براتیان افزود : بعد از ماه مبارک رمضان با هماهنگی شورای اسلامی شهر جلساتی در محلات مختلف شهر برگزار خواهیم کرد تا به صورت حضوری با مشکلات مردم آشنا شویم به پرسش های شهروندان پاسخ دهیم .

وی به اصلاح روش پاسخگویی به شهروندان اشاره کرد و گفت : در حال حاضر تعداد مراجعینی که تقاضای ملاقات حضوری داشتند بسیار کاهش یافته که این بیانگر روند صحیح پاسخگویی می باشد.

رییس شورای اسلامی شهر بجنوردنیز ضمن تبریک روز شهرداری ها و دهیاری ها از زحمات شبانه روزی کارکنان شهرداری بجنورد تقدیر و تشکر کرد.

مهدی محمدی با اشاره به جشن یک صد سالگی شهرداری بجنورد گفت : روند اجرای جشن یکصد سالگی بسیار خوب بود که پس ازاین وظایف شهرداری سنگین تر می شود و خدمات رسانی به شهروندان باید ارتقائ چشمکیری یابد.

وی بیان داشت: پاسخگویی به شهروندان و ایجاد رضایتمندی برای آنان یکی از مهمترین وظایف شهرداری شهروند مدار است و شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در این زمینه همراه و همگام با شهرداری است.

محمدی در ادامه ضمن بیان اینکه ملاک مردم برای سنجش شهردار ی و شورای اسلامی شهر میزان خدمت رسانی است، افزود : زحمات پرسنل شهرداری از ذهن مردم پاک نخواهد شد و مدیران بایستی با قانون مداری مشکلات مردم را بررسی و درجهت رفع آن تلاش کنند .

در ادامه دیگر اعضاء شورای اسلامی شهر نیز ضمن تبریک روز شهرداری ها و دهیاری ها از عملکرد شهرداری بجنورد تشکر واظهار امیدواری کردند: با ارتباط دوسویه شورای اسلامی شهرو شهرداری بجنورد بتوانیم در جهت توسعه و عمران و آبادی شهر گام های موثری برداریم .

در پایان با اهداء لوح به شهردار از زحمات ایشان تقدیر شد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت