امروز : پنج شنبه, 17 آذر 1401

اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار كردند

اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد:

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن تبریک انتصاب سرهنگ مظاهری به سمت فرماندهی نیروی انتظامی خراسان شمالی و تشکر از زحمات فرماندهی پیشین، سردار محمدی، برای ایشان و نیروهای انتظامی استان آرزوی موفقیت کردند.

رضا فیروزه بیان داشت: نیروی انتظامی حوزه وظایف و اختیارات گسترده ای دارد که مدیریت بر این مجموعه ها، توانمندی، درایت و دانش مرتبط را می طلبد.

وی خاطر نشان کرد: ارتباط این حوزه با شهرداری بسیار تنگاتنگ بوده که تعاملات بسیار خوبی در تمامی زمینه ها به خصوص حمل و نقل وجود دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن اشاره به لزوم همکاری و هماهنگی بین تمامی سازمان ها و نهادهای خدمات رسان، افزود: بی اعتمادی شهروندان به مدیریت شهری، ریشه در دوباره کاری ها و در نتیجه هدر رفت سرمایه های مالی شهر دارد.

فیروزه تأکید کرد: تا مدیریت یکپارچه شهری، محقق نشود و سازمان ها و نهادهای خدمات رسان، بدون اطلاع از برنامه های عمرانی یکدیگر، پروژه ها را تعریف و اجرا کنند، هم چنان شاهد نارضایتی مردم به علت آسفالت تراشی های پی در پی، پروژه های نیمه تمام و ... خواهیم بود.

اعظم السادات افشین فر، نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد، نیز در این جلسه، بیان داشت: امنیت اجتماعی یکی از نیازها و مطالبات اصلی انسان هاست  که تأمین این مهم در سایه تلاش و زحمات نیروی انتظامی محقق شده است و جای تقدیر بسیار دارد.

سید حسین نقیب، رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورا نیز همکاری و تعامل بیشتر نیروهای انتظامی را با مجموعه شورا و شهرداری خواستار شد.

در ادامه، رئیس کمیسیون نظارت، پیگیری و حقوقی شورا گفت: کلانتری های موجود، برای شهر بجنورد کافی نیست و طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده ها، برای شهروندان مشکلات حقوقی را منجر می شود.

علی اکبر هاتفی افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری بجنورد، با توجه به حیطه گسترده و خطیر وظایف نیروهای انتظامی، برای همکاری با این نیرو، همواره آمادگی دارند.

علیرضا باغچقی، رئیس کمیسیون خدمات و زیست شهری شورا تأکید کرد: همکاری تمامی سازمان ها در خصوص آموزش و فرهنگ سازی شهروندان ساکن در حاشیه شهر، در پیشگیری از وقوع بسیاری از مسائل بهداشتی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی، ضروری است.

فرمانده نیروی انتظامی استان، گفت: زندگی و فعالیت مردم در امنیت و آرامش، باعث خوشحالی و رضایت نیروهای انتظامی است.

 

سرهنگ مظاهری افزود: توقعات از نیروی انتظامی زیاد است، در صورتی که در بروز مسائل و مشکلات مختلف، دستگاه های مختلف، به خصوص فعالان عرصه فرهنگی، بایستی با آموزش، زمینه پیشگیری از وقوع جرم را فراهم آورند. 

وی تأکید کرد: شهر بجنورد بر مسیری پر تردد قرار گرفته که همکاری شهروندان در کاهش بی انضباطی ها، باعث می شود وجهه خوبی از این شهر در اذهان هموطنانمان شکل گرفته و به یادگار بماند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت