امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

سازمان بازرسی چشمان تیزبین نظام، حافظ بیت المال و حقوق شهروندان

در این دیدار که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک انتصاب مسعود صفری به سمت مدیرکل بازرسی خراسان شمالی به تشریح فعالیت های شورای اسلامی شهر پرداخت.

رضا فیروزه گفت: با توجه به تجربه و تخصص اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری سازمان بازرسی می توان مطالبات مردم را بهتر و سریعتر از گذشته، پیگیری کرد که در نهایت خرسندی شهروندان را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه سازمان بازرسی چشمان تیزبین نظام، حافظ بیت المال و حقوق شهروندان است، عنوان کرد: برای جلوگیری از تخلفات اداری، لزوم توجه به پیشگیری ضرورت داشته و چنانچه به این مهم توجه شود کار به مچ گیری نخواهد رسید.

فیروزه درخصوص بحث سرمایه گذاری در شهر بیان داشت: در سایه تعامل و حمایت ادارات به خصوص سازمان بازرسی می توان سرمایه گذارانی از خارج از استان، جذب کرد.

در ادامه مدیرکل سازمان بازرسی خراسان شمالی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: هدف سازمان بازرسی بر این است که به صورت پیشگیرانه عمل کند و در این راستا در اجرای قانون و مقررات دقت نظر کامل را دارد.

مسعود صفری با تأکید بر جذب سرمایه گذار در استان بیان داشت: سازمان بازرسی تمام تلاش خود را برای جذب و حمایت سرمایه گذار در این استان و شهر خواهد داشت که در این میان نیاز به مشارکت شورای اسلامی شهر و شهرداری دارد.

در پایان هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر ضمن تبریک این انتصاب، نقطه نظرات خود را بیان داشته و استفاده از تجربیات مشاورانی از مجموعه بازرسی را برای پیشبرد اهداف شورای اسلامی شهر خواستار شدند.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت