امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

پیگیری مطالبات مردم با دعوت از مدیران كل خراسان شمالی به شورا

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح کرد

پیگیری مطالبات مردم با دعوت از مدیران کل خراسان شمالی به شورا 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: مطالبات مردم با دعوت از مدیران کل خراسان شمالی به شورا پیگیری می‌شود.

 خبرگزاری فارس: پیگیری مطالبات مردم با دعوت از مدیران کل خراسان شمالی به شورا

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، رضا فیروزه عصر امروز در نشست با اعضای شورای اسلامی این شهر تصریح کرد: مردم مرکز خراسان شمالی در زمینه‌های مختلف از مدیران مطالباتی دارند که شورای شهر بر اساس وظایف قانونی در این زمینه اقدام خواهد کرد.

وی گفت: در این راستا از مدیران کل برای پیگیری مطالبات مردم دعوت تا به این مسائل بیشتر پرداخته و مورد پیگیری قرار بگیرد.

 سخنگوی کمیسیون اقتصاد و حقوقی، شورای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور از شوراهای اسلامی به عنوان پارلمان‌های محلی یاد کرد و افزود: بخشی از وظایف شوراها به عنوان نهاد نظارتی پیگیری مطالبات مردم است.

وی بیان داشت: یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم استان موضوع تسریع در اجرای باند دوم بزرگراه بجنورد به جنگل گلستان است.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: با وجود آنکه چندین سال از این پروژه سپری‌شده لیکن این طرح پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نداشته است.

وی گفت: سالانه از این محور این محور ارتباطی پرتردد و شریانی میلیون‌ها زائر و مسافر گذر می‌کنند از این رو می‌طلبد تا اجرای این طرح تسریع شود.

به گفته فیروزه همه ساله به واسطه تردد های بالا از این محور و عرض کم جاده کنونی تصادفات مر‌گباری برای هم وطنان روی می‌دهد.

وی با تاکید بر تأمین اعتبارات لازم برای اجرا و تکمیل این طرح مهم راه‌سازی خاطر نشان کرد: در صورت نیاز اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد آمادگی داشته تا مسئولان را در پیگیری‌هایی از طریق دولت همراهی کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصاد و حقوقی، شورای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور گفت: اکنون بسیاری از محورهای ارتباطی مهم کشور دو بانده بوده از این رو ضرورت دارد تا پروژه باند دوم بزرگراه بجنورد به جنگل گلستان به عنوان محور شریانی سریع‌تر تکمیل و زیر عبور برود.

به گزارش فارس، بر اثر چهر فقره تصادف چهارشنبه خونین در آبان ماه امسال در محور بجنورد به جنگل گلستان در نتیجه 11 نفر کشته و 72 نفر زخمی شدند.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت