امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

جلسه صبحانه كاری اعضای شورای اسلامی شهر با معتمدین و بزرگان شهر

 

اين جلسه که در راستاي همفکري و استفاده از نظرات انديشمندان در محل شوراي اسلامي شهر برگزار شد، رئيس شوراي اسلامي شهر بجنورد گفت: برنامه ريزي براي توسعه شهري نیازمند استفاده از نظرات متخصصان و مشاوران توانمند در این زمینه است. رضا فیروزه با اشاره به تدوین طرح چشم انداز سند توسعه شهر بیان داشت: شورای اسلامی شهر با دید کلان نگری برنامه هایش را پیش خواهد برد.

اعظم السادات افشين فر، نائب رئيس شوراي اسلامی شهر، اظهار داشت: توجه معتمدين به مشکلات شهر و اهمیت دادن به آن، نشان از مسئولیت پذیر بودن آنها دارد و در این راستا از نظرات و پیشنهادات ارائه شده در جهت رشد و توسعه شهر استقبال خواهیم کرد.

مهستی آدینه زاده، دیگر عضو شورای اسلامی شهر خاطر نشان کرد: تلاش خواهیم کرد یکپارچه سازی مدیریت واحد شهری را در راستای جلوگیری از موازی کاری اجرا کنیم.

حيدرقلي ابراهيمي با اشاره به انتظارات مردم از شورای اسلامی شهر گفت: درحال حاضر شهر به کارگاه عمراني تبديل شده است که اين امر تنها با پيگيري و حمایت شوراي اسلامی شهر از شهرداري میسر شده است .

نقي نژاد اصلاح روشنايي پارک ها، ساماندهي ورودي های شهر و رسيدگي به وضعيت آسفالت هسته مرکزي را خواستار شد.  

محمد مهناني با اشاره به تعامل و همکاری جهت رفع مشکلات پیش رو اظهار داشت: بایستی توجه به زير ساخت ها  و درآمدزايي پایدار در دستور کار شورای اسلامی شهر و شهرداری قرار گیرد.

محمد کريم بصيرت خواستار اصلاح نسخه هاي شهرسازي شد و یاد آور شد: با توجه به کمبود زمین و کاهش هزینه ساخت مسکن، عمودي سازي در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به اعتبارات محدود شهرداری خواستار جذب اعتبارات ملی براي اجرای پروژه های عمرانی شهر توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری شد .

یزدانی ضمن پیشنهاد برگزاری جلسات با کمیته های تخصصی اصناف، کشاورزی، بهداشت و محیط زیست در راستای اتاق های فکر افزود: اقدامات خوبی در زمینه زیباسازی، فضای سبز، فرهنگی و ... در سطح شهر انجام شده است.

در ادامه هر یک از معتمدین به ایراد نقطه نظرات خود پیرامون مسائل و مشکلات شهر پرداختند و خواستار توجه و پیگیری بیشتر این مسائل توسط شورای اسلامی شهر شدند.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر اظهار امیدواری کردند: با برگزاری جلسات هم اندیشی و استفاده از نقطه نظرات ارائه شده بتوانیم در راستای رشد و توسعه شهر گام های موثرتری برداریم. 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت