امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

انتقاد از تداوم دفن اموات با وجود منع بهداشت در معصوم‌زاده بجنورد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح کرد

انتقاد از تداوم دفن اموات با وجود منع بهداشت در معصوم‌زاده بجنورد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد از تداوم دفن اموات با وجود منع بهداشت در معصوم‌زاده بجنورد انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، اعظم‌السادات افشین‌فر عصر امروز در نشست با تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با بیان اینکه اساساً این موضوع باید به دقت از سوی مسئولان امر بررسی و تصمیم‌گیری لازم درباره آن صورت بگیرد، نسبت به تداوم ساخت قبرهای چند طبقه در این امام‌زاده انتقاد کرد و اظهار داشت: صرفاً باید قانون و مصوبات در این باره ملاک عمل قرار بگیرد.

وی اظهار امیدواری کرد: دستگاه‌های مسئول به مصوبه جلوگیری از دفن اموات در معصوم‌زاده بجنورد توجه کنند. به گزارش فارس، براساس مصوبه شورای بهداشت شهرستان بجنورد در سال 81 دفن اموات در معصوم‌زاده بجنورد ممنوع شده است که با وجود آن ساخت قبرهای چند طبقه چند میلیونی در این محل صورت می‌گیرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در ادامه بر ضرورت اجرایی شدن پروژه‌های شهری براساس بودجه شهرداری تأکید کرد و ادامه داد: براساس بررسی‌ها، اکنون پروژه‌های مختلف شهری به دلایل گوناگون توسط شهرداری اجرایی نشده که امیدواریم در آینده اجرا شود.

افشین‌فر عنوان کرد: البته پروژه‌های قابل توجهی نیز توسط شهرداری در زمینه‌های مختلف عمرانی اجرایی شده که باید همچنان ادامه داشته باشد.

 نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به رویکرد شورای اسلامی شهر بجنورد در راستای تعامل و تأمین به منظور ساخت باغ موزه دفاع مقدس، بیان کرد: تاکنون چندین نقطه برای اجرای این طرح فرهنگی به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پیشنهاد شده است.

وی با یادآوری اینکه اخیراً تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد از باغ موزه دفاع مقدس تهران بازدید کرده‌اند، متذکر شد: به طور حتم باغ موزه دفاع مقدس ظرفیتی برای آشنایی جامعه خصوصاً نسل جوان با مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران است.

به گفته این مسئول؛ شهدا و ایثارگران این مرزوبوم با مجاهدت‌های خود در دوران جنگ نشان دادند که درس آزادگی، افتخار و میهن‌پرستی را در مکتب اهل بیت (ع) فرا گرفته و به حق شاگردان شایسته‌ای بوده‌اند.

افشین‌فر در پایان با اشاره به ضرورت انتخاب بهترین گزینه برای ساخت باغ موزه دفاع مقدس در مرکز خراسان شمالی، توضیح داد: از این رو باید باغ موزه دفاع مقدس در بهترین مکان برای سهولت دسترسی مردم احداث شود.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت