امروز : یکشنبه, 23 مرداد 1401

اولین صبحانه كاری اعضای هیئت رئیسه شورا با شهردار و معاونان شهرداری بجنورد

 

اين ديدار پيرو جلسات همفکري اعضاء هيئت رئيسه با شهردار و در جهت بررسي برخي مشکلات کاري ساعت 6:30 صبح برگزار شد.

در اين جلسه علاوه بر شهردار، معاونان، مديران مناطق و مديران عامل سازمان هاي شهرداري حضور داشتند که هريک از حاضرين گزارشي از عملکرد خود به شورا ارائه کردند.

شهردار بجنورد در اين ديدار گفت: برگزاری این گونه جلسات مشترک باعث ايجاد وحدت رويه مي شود و یکی از ويژگي هاي خوب هيئت رئيسه شورا را پيگير بودن آن ها عنوان کرد.

روح اله براتيان با بیان اینکه يکي از مديران شهرداري به عنوان رابط شهرداري و شوراي اسلامی شهر منتصب خواهد شد، افزود: بحث تعامل را در سطح مديريتي پيگيري مي کنيم و با تلاش مجدانه توانسته ايم چهار سال تفريغ بودجه شهرداری را مصوب کنيم.

براتيان با اشاره به رکود اقتصادي در بازار اعلام کرد: شهرداري بجنورد به دنبال کسب رضايت مردم است و در این رابطه به نظارت مستمر شورا نيازمنديم.

رئيس شوراي اسلامي شهر بجنورد با بيان اين مطلب که معاونين شهردار به عنوان مشاوران و همراهان شهردار بايد در همه امور در کنار شهردار باشند، بر لزوم برنامه محوري در شورا و شهرداري تأکيد کرد.

رضا فيروزه دغدغه شورا را خدمت رساني به شهروندان عنوان کرد و گفت: بحث کلان نگری، ايجاد اتاق فکر و جذب مشاوران توانمند در حوزه شهرسازی مورد توجه شورا قرار دارد.

وي خاطر نشان کرد: آموزش کارکنان شهرداري برای تکريم ارباب رجوع، رضايت مندي شهروندان را به دنبال خواهد داشت.

عضو هيئت رئيسه شوراي اسلامي شهر همکاري و تعامل دو سويه را لازمه پيشرفت شهر دانست و تأکید کرد: شهردار بایستی با اقتدار به کار خود ادامه داده و برنامه هاي خود را براساس بودجه پيش ببرد تا شهر بجنورد به جايگاه ويژه شهر مرکز استان ارتقاء یابد.

حسین پيلتن گفت: اجراي کارهاي زيربنايي و برنامه محور بودن در شهرداري بایستی در اولویت قرار گرفته و تعامل در کارشناسي هاي امور قرارداد ها می تواند پيشرفت شهرداري را باعث شود. وي همچنین در بحث بودجه نويسي رعايت اولويت ها را خواستار شد.

وی ضمن بيان اين مطلب که شکايات مردمي از شهرداري بجنورد کاهش چشمگيري يافته است، از زحمات شهردار و پرسنل زحمتکش شهرداري تشکر کرد. 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت