امروز : جمعه, 18 آذر 1401

رضا فیروزه سخنگوی كمیسیون حقوقی شورای اسلامی كلان شهرها شد

در اجلاسیه شورای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌ها

رضا فیروزه سخنگوی کمیسیون حقوقی شورای اسلامی کلان شهرها شد

 

رضا فیروزه رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد به عنوان سخنگوی کمیسیون اقتصاد و حقوقی، شورای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور انتخاب شد.

 خبرگزاری فارس: رضا فیروزه سخنگوی کمیسیون حقوقی شورای اسلامی کلان شهرها شد

  به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، فیروزه که دارای دانشنامه کارشناس حقوقی بوده به عضویت هیئت رئیسه کمیسیون اقتصاد و حقوقی، شورای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور درآمد.

وی که سابقه دو دور عضویت در شورای اسلامی مرکز خراسان شمالی و نائب رئیسی شورای شهر را دارا است از چندین ماه قبل از سوی اعضا به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد انتخاب شد.

به گزارش فارس، اجلاس رسمی روسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور روز گذشته در اصفهان برگزار شد.

مهدی چمران، رئیس شورای عالی استان‌ها، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان‌های کشور شرکت داشتند.

بررسی طرح اصلاح آیین‌نامه انتخابات و وظایف شورا‌های اسلامی شهر و روستا، بررسی طرح و لایحه اصلاحیه در راستای انتخاب شهردار از سوی مجلس و دولت از محور‌های برگزاری این جلسه بوده است.

همچنین در این نشست تشکیل جلسات کمیسیون‌های تخصصی با موضوع‌های بررسی طرح نظام درآمد پایدار شهرداری‌ها، بررسی نحوه همکاری و اجرایی کردن مفاد تفاهم‌نامه با وزارت راه، مسکن و شهر‌سازی و بررسی طرح و لایحه اصلاحیه در راستای انتخاب شهردار از سوی مجلس و دولت صورت گرفت.

شورای اسلامی شهر بجنورد متشکل از 13 عضو است.

بجنورد با دارا بودن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 234 هزار نفر جمعیت دارد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت