امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

اعضاء شورای اسلامی شهر به همراه شهردار بجنورد از چند محله شهر بازدید كردند .

اعضاء شورای اسلامی شهر به همراه شهردار بجنورد از چند محله شهر بازدید کردند .

رییس ستاد هماهنگی و اجرایی شورایاری های شورای اسلامی شهر گفت : این بازدید که با هماهنگی شورایاری این محلات انجام شد ، شورایاران مشکلات محلات خود را بیان داشتند .

سید احمد وکیلی با اشاره به مشکلات موجود در محلات شرق دانشگاه و شرق سپاه بر لزوم خدمت رسانی بیشتر به این محله ها تاکید کرد.دیگر عضو شورا ی اسلامی شهر بجنورد نیز یکی از مشکلات اصلی این محلات را آسفالت معابر عنوان کرد و خواستار تسریع در این امر شد.

علیرضا باغچقی بیان داشت : با توجه به اینکه اکثر کوچه های محله شرق دانشگاه آسفالت نیست وجود گرد و غبار بر سلامتی مردم این محله تاثیر می گذارد .

سید جلیل کشمیری در این بازدید به خدمت رسانی بهتر به شهروندان تاکید کردو شورایاران محلات را یاوران واقعی و بازوان توانمند شورا و شهرداری نام برد و افزود: رفع مشکلات محلات نیاز به پیگیری شورایاران و همکاری شهرداری دارد.

صغری سیدی دیگر عضو شورای اسلامی شهر بجنورد نیز برلزوم بازدید مستمر اعضاء شورا و شهردار از محلات تاکید کرد و افزود : شورایاران بانک های اطلاعاتی در محلات می باشند و نقش به سزایی در انعکاس مشکلات خود دارند.

علی اکبر هاتفی نیز تسریع در توافقات و بازگشایی معابر این محلات را خواستار شد تا خدمات رسانی بهتری به شهروندان ساکن این محلات صورت گیرد.

شهردار بجنورد نیز در این بازدید گفت : شورایاران به عنوان پل ارتباطی مردم با مسئولین هستند که پیگیری و نظارت آنها می تواند تسریع انجام کار و ارائه خدمات را باعث شود .

روح اله براتیان افزود : مشارکت فعال شورایاران می تواند زمینه خدمت رسانی بهتری در محلات به دنبال داشته باشد.

وی عنوان کرد : در حال حاضر بیشترین درخواست های شهروندان آسفالت معابر و ایجاد فضای سبز می باشد که این موضوع در دستور کار شهرداری بجنورد قرار گرفته است.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت