امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

حمایت شورای اسلامی شهر بجنورد از سرمایه‌گذاران واقعی

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: شورای اسلامی این شهر از سرمایه‌گذاران واقعی حمایت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد رضا فیروزه‌ای بعد از ظهر امروز در جدیدترین نشست این شورا که ریاست آن را بر عهده داشت اظهار کرد: قطعاً توسعه سرمایه گذاری در مرکز استان به نفع اشتغال و رونق اقتصادی است.

وی بر حمایت و روان‌سازی امور در بخش سرمایه‌گذاری مسکن‌ توسط شورای شهر و شهرداری تاکید کرد و افزود: البته باید در کنار این سرمایه‌گذاری‌ها منافع مردم و شهر هم دیده شود.

نائب رئیس شورای اسلامی بجنورد گفت: اقدامات و ارزیابی‌های کارشناسی در حوزه سرمایه‌گذاری می‌تواند اعضای شورا و مسئولان را در تصمیم گیری کمک کند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی بجنورد هم در این نشست نامه اداره اوقاف و امور خیریه درباره اجرای طرح حرم تا حرم و واگذاری خیابان ضلع جنوبی امامزاده سید عباس ابن موسی ابن جعفر(ع) را مورد اشاره قرار داد.

سید حسین نقیب گفت: البته این موضوع قبلاً در کمیسیون‌های مختلف از جمله ماده 5 بررسی و پاسخ لازم داده شده است.

وی  اضافه کرد: اکنون این خیابان مورد استفاده مردم و ساکنان محلات خیابان ضلع جنوبی امامزاده سید عباس ابن موسی ابن جعفر(ع) و واگذاری آن برای اجرای این طرح با مشکلاتی همراه خواهد بود.

به گزارش فارس، در نشست امروز شورای اسلامی بجنورد طرح آپارتمان سازی در خیابان معصوم‌زاده بجنورد و تقاضای مدیران شرکت برای افزایش واحدها، مورد بررسی قرار گرفت.

مدیران این شرکت در ازای عقب نشینی حدود نیمی از عرصه برای بازگشایی معابر، تقاضای افزایش واحدها را از شورای اسلامی این شهر دارند.‌

انتهای پیام/63002/ش20

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت