امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد از سازمان اتوبوسرانی شهرداری

اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد از امکانات و تجهیزات سازمان اتوبوسرانی شهرداری بازدید کردند.

در این بازدید مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ضمن عرض خیر مقدم به اعضاء شورای اسلامی شهر ، گزارش مبسوطی از فعالیت های این سازمان ارائه کرد.

در ادامه عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به کمبود امکانات ناوگان حمل و نقل عمومی گفت : خوشبختانه این سازمان توانسته با کمبودها ی موجود خدمات رسانی مناسبی به شهروندان داشته باشد.

صغری سیدی بر فرهنگ سازی استفاده از حمل و نقل عمومی تاکیدو اظهار امیدواری کرد : با برنامه ریزی بهتر و افزایش تعداد اتوبوس ها می توان بیش از بیش خدمت رسانی و سرویس دهی بهتری به شهروندان داشته باشیم .

دیگر عضو شورای اسلامی شهربجنورد نیز با اشاره به کیفیت مناسب اتوبوس ها عنوان کرد : با افزایش ناوگان و خطوط می توان کیفیت خدمات رسانی به شهروندان را افزایش داد.

حسین پیلتن یکی از مشکلات پیش روی شهر بجنورد را ترافیک خیابان های اصلی شهر عنوان کرد و افزود : می توان با افزایش کیفیت سرویس دهی و تشویق شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی ، زمینه کاهش ترافیک خیابان های سطح شهر را فراهم کرد .

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری بجنورد ضمن تشریح مسائل و مشکلات این سازمان گفت : هدف سازما ن و تمامی پرسنل آن خمات رسانی بهتر به شهروندان است.

احمد ریاحی افزود :در حال حاضر تعداد ناوگان برای 13 خط فعال اتوبوسرانی 60 اتوبوس است و با برنامه ریزی های انجام گرفته در تمامی خطوط حداکثر زمان فاصله حرکتی اتوبوسها 12 دقیقه می باشد که امید است با افزایش تعداد ناوگان بتوانیم این زمان را کاهش دهیم.

وی ضمن تشکر از همکاری و مساعدت های شورای اسلامی شهر و شهرداری با این سازمان، نگاه ویژه به بخش حمل و نقل درون شهری را خواستار شد..

در پایان اعضاء شورا ی اسلامی شهر بجنورد از تاسیسات سازمان اتوبوسرانی از جمله پارکینگ ، تعمیرگاه ، کارواش و سامانه نظارت حرکتی اتوبوسها بازدید کردند و با نحوه کار آنها آشنا شدند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت