امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

جشنواره شهروند برگزیده بجنورد به بعد از ماه رمضان موكول شد

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: برگزاری سومین جشنواره شهروند برگزیده بجنورد به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.

سید احمد وکیلی در این باره گفت: به واسطه در پیش بودن ماه رمضان، آماده‌سازی کتاب و همچنین برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره مقرر شد تا این جشنواره بعد از ماه رمضان برگزار شود.

وی با اشاره به افزایش شمار داوران این جشنواره تصریح کرد: هم‌اکنون 22 نفر کار داوری این دور از جشنواره را بر‌عهده دارند.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین شمار درخواست‌ها برای شرکت در این جشنواره را 200 درخواست عنوان کرد.

به گفته وی از 200 نفر کاندیدا برای قرار گرفتن در زمره شهروندان برگزیده 55 نفر توسط مراکز و دستگاه‌های مختلف معرفی شده‌اند و 145 نفر نیز به عنوان شرکت‌کننده در این رویداد حضور دارند.

وکیلی با یادآوری اینکه افرادی که از سوی دستگاه‌ها به دبیرخانه شهروند برگزیده معرفی شده‌اند، عمدتاً مستندات خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه نکرده‌اند گفت: بقیه افراد با ارائه مدارک و سوابق در لوح فشرده در سومین جشنواره شهروند برگزیده بجنورد شرکت دارند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد تعداد افرادی را که توسط هیئت داوران به عنوان شهروند برگزیده‌ ارزیابی و انتخاب خواهند شد را 20نفر عنوان کرد و گفت: عامل بودن به وظایف شهروندی و کسب عناوین مختلف کشوری و بین‌المللی از دیگر مؤلفه‌های انتخاب شهروند برگزیده است.

وکیلی، انتشار کتاب برگزیدگان سومین دوره این جشنواره از ویژگی‌های این دوره نسبت به دوره‌های گذشته این جشنواره اعلام کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: این جشنواره بعد از ماه رمضان با حضور شخصیت‌های مختلف و مردم در مرکز استان برگزار می‌شود.

پیش‌تر قرار بود تا سومین جشنواره شهروند برگزیده در هفته نخست تیرماه امسال برگزار شود.

این جشنواره دو سالانه بوده و در آن از شهروندان برگزیده بجنوردی در قشرهای مختلف در آیینی تجلیل به عمل می‌آید.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت