امروز : جمعه, 18 آذر 1401

تعامل بارسانه ها باعث پیشبرد اهداف مدیریت شهری می شود

اعضای شوراي اسلامي شهر بجنورد از سايت در حال ساخت صدا و سيماي خراسان شمالي بازديد کردند.

رئيس شوراي اسلامي شهر بجنورد در اين ديدار از فعاليت هاي صورت گرفته در تجهيز اين سايت  تقدير و تشکر کرد.

رضا فيروزه که به همراه اعضای شوراي اسلامي شهر در اين بازديد حضور داشتند،  بر لزوم تجهيز و راه اندازي سريعتر اين سايت تأکيد کرد.

بعد از بازديد، اعضای شوراي اسلامي شهر بجنورد در محل فعلي صدا و سيما حضور يافته و از  روند ساخت برنامه هاي اين مرکز آگاه شدند.

مدير کل صدا و سيماي مرکز خراسان شمالي ضمن تشريح برنامه هاي توليدي اين مرکز گفت: روند اطلاع رساني بهتر و ساخت برنامه هاي کاربردي  براي شهروندان در دستور کار این مرکز قرار دارد.

مهدوي تعامل بيشتر مديران شهري خصوصاً اعضای شوراي اسلامي شهر بجنورد را با رسانه هایی چون صدا و سيما ضروري دانست.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به جايگاه اين رسانه در پيشبرد اهداف و برنامه هاي مديريت شهري گفت: بخشي از فعاليت هاي شوراي اسلامي شهر  فرهنگ سازي  و آموزش هاي شهروندي را مي طلبد که همکاري بيشتر صدا و سيما در این زمینه ضروری است.

فيروزه لزوم پاسخگويي مسئولين در رسانه های جمعی را عامل مهمي در اعتماد سازي و شفاف سازي عملکرد دستگاه ها دانست که اين امر جلب مشارکت مردم در تعریف و اجرای پروژه های حوزه مديريت شهري را به دنبال خواهد داشت.

حسين پيلتن ديگر عضو شوراي اسلامي شهر بجنورد نيز از عملکرد خوب صدا و سيما تشکر کرده و ادامه اين راه را با مد نظر قرار دادن ظرفيت هاي فرهنگي موجود در استان خواستار شد.

در پايان ديگر اعضای شوراي اسلامي شهر بجنورد بر لزوم فرهنگ سازي از طريق صدا و سيما و معرفي بيشتر سرمايه هاي  گردشگري استان و شهر بجنورد تأکيد کردند.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت