امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

تغییر در روند مدیریت سنگ شكن ها در صورت آلودگی زیاد

‏ تغییر در روند مدیریت سنگ شکن ها در صورت آلودگی زیاد

‏رئیس کمیسیون خدمات و زیست شهری شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: شورای اسلامی شهر بجنورد درصورتی که آلودگی سنگ شکن های شهرداری به مرز تهدید برای محیط زیست و سلامت مردم برسد برای تغییر در روند مدیریت آن ها اقدام می کند.

‏علیرضا باغچقی در گفت و گو با خبرنگار اتفاقیه با بیان اینکه برخی واحدهای سنگ شکن به دلیل آلودگی اخطار گرفته اند اظهار کرد: انتقال سنگ شکن ها به خارج از مناطق شهری و مسکونی در دست پیگیری است.

‏رئیس کمیسیون خدمات و زیست شهری شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: آلودگی ناشی ازسنگ شکن ها در مرحله تولید بوجود می آید و یکی از راه حل های برطرف کردن این آلودگی آب پاشی صحیح است .

‏باغچقی با بیان اینکه مواد اولیه سنگ شکن ها بسته به اینکه از رودخانه تامین شود یا معدن، دارای میزان آلودگی مختلفی هستند افزود: واحدهایی که از رودخانه برداشت می کنند به آبپاشی کمتری نیاز دارند ولی برداشت ازمعدن آلودگب بیشتری به دنبال دارد که آبپاشی بیشتری را نیاز دارد .

‏وی با اعلام اینکه صرفا دریافت مجوز از اداره کل محیط زیست برای فعالیت واحدهای سنگ شکن کافی نیست اظهار کرد: نظارت بر این واحد ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تا کیفیت و همچنین شیوه تولیدات آن ها کنترل شود.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت