امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

یك چهارم از جمعیت خراسان‌شمالی در بجنورد سكونت دارند

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد:

یک چهارم از جمعیت خراسان‌شمالی در بجنورد سکونت دارند

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: هم اکنون حدود یک چهارم از جمعیت خراسان شمالی در بجنورد سکونت دارند.

           

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد جمشید گریوانی عصر امروز در دیدار با شماری از مردم محلات این شهر اظهار کرد: بجنورد به عنوان مرکز و پیشانی خراسان‌شمالی نیازمند توجه ویژه مسئولان استان است.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: برای اجرای طرح‌های مختلف عمرانی نیاز به افزایش اعتبارات دولتی است. اکنون در بسیاری از استان‌ها توجه ویژه‌ای به مرکز استان می‌شود اما با وجود گذشت یک دهه از ارتقای بجنورد به مرکز خراسان‌شمالی هنوز چهره این شهر با مرکز استان فاصله دارد.

گریوانی یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌ها برای رشد شاخص‌های شهری را اجرای طرح‌های عمرانی ربا اختصاص اعتبارات دولتی دانست و افزود: البته فعالیت‌های خوبی در این مدت برای توسعه و عمران بجنورد انجام شده اما با وضع مطلوب فاصله وجود دارد

وی تاکید کرد: بجنورد نه به عنوان تنها یک شهر از استان بلکه به خاطر مرکزیت استان خراسان‌شمالی نیازمند توجه مسئولان است.

منتخب مردم در چهار دوره شورای اسلامی شهر بجنورد در بخش دیگری توجه به حواشی بجنورد را از اولویت های مهم شورای اسلامی مرکز خراسان شمالی عنوان کرد و افزود: در این راستا امسال اعتبارت بسیار خوبی برای اجرای طرح‌های عمرانی به‌ویژه آسفالت این مناطق در نظر گرفته شده است.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین با تبریک ایام عید فطر به عموم مسلمانان گفت: عید سعید فطر بزرگترین عید بندگی مسلمانان است.

وی با اشاره به آثار ماه مبارک رمضان گفت: مؤمنان در ماه مبارک رمضان ضمن ریاضت و طلب مغفرت با نفس مبارزه می‌کنند و این باعث ایجاد روحیه معنوی می‌شود و باید این روحیه در طول سال از سوی مؤمنان حفظ شود.

انتهای پیام/63002/ی30

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت