امروز : سه شنبه, 05 بهمن 1400

به زودی شاهد افتتاح تقاطع غیر همسطح شهدا خواهیم بود

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به تخلیه دو عرشه پل تقاطع چهارراه شهدای بجنورد گفت: این عرشه ها با توجه به توافق صورت گرفته بین شورای اسلامی شهر و شهرداری بجنورد با شرکت ماشین سازی اراک به عنوان پیمانکار پروژه  به بجنورد منتقل شد.
رضا فیروزه افزود: 18 قطعه از 64 قطعه عرشه های این پل باقی مانده است که شرکت ماشین سازی اراک  متعهد شده است بعد از رفع محدودیت های ترافیکی کار حمل و نصب آن را انجام دهد.

وی ادامه داد: توقف این پروژه باعث ایجاد مشکلات فراوانی در این قسمت از شهر شده و نارضایتی را در بین مردم و کسبه آن محل ایجاد کرده بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با تاکید بر اینکه این پروژه بزرگ شهری باید سریع‌تر تکمیل شود تا مشکلات ترافیکی هم که اکنون در این منطقه وجود داشته مرتفع شود، گفت: بر همین اساس  این پروژه به عنوان نخستین اولویت در دستور کار هیئت‌ رئیسه شورای اسلامی این شهر قرار گرفته و خوشبختانه با توجه به ورود عرشه ها امیدواریم به زودی شاهد افتتاح این تقاطع باشیم .

فیروزه همچنین بر تکامل و افتتاح این پروژه تا اواسط اسفند ماه تاکید کرد و گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری  افتتاح سریعتر این پل را دنبال می کنند تا از مشکلات کسبه  و مردم کاسته شود .
شایان ذکر است این پروزه بعد از توقف چند ماهه از سوی پیمانکار با جلسات متعدد و پیگیری های شورای اسلامی شهر و شهرداری بجنورد و پذیرفتن تعدیل سال 1390 از سوی پیمانکار دوباره شروع به کار کرد . 

 

  • بازدید امروز: 936
  • بازدید دیروز: 510
  • بازدید ماه: 4465
  • بازدید سال: 138994
  • بازدید کل: 1305664
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت