امروز : پنج شنبه, 10 آذر 1401

شورای اسلامی به حواشی بجنورد توجه ویژه‌ای دارد

جمشید گریوانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: تاکنون طی چندین مرحله از این مناطق بازدید و همچنین نشست‌هایی با شوراها و اهالی این مناطق برگزار شده است.

وی، مهم‌ترین خواسته مردم این مناطق را آسفالت معابر عنوان کرد و ادامه داد: شورای اسلامی این شهر امسال اعتبارات خوبی را در این راستا پیش‌بینی کرده است و اکنون شاهد آسفالت بخشی‌هایی از محلات حواشی بجنورد هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد بر لزوم تسریع در اجرای طرح مدیریت واحد شهری تأکید کرد و عنوان داشت: برای ارتقای رضایتمندی مردم و همچنین پیشبرد امور شهری باید سریع‌تر طرح مدیریت واحد شهری اجرا شود.

به گفته گریوانی؛ اگر این طرح در بجنورد با همکاری دستگاه‌های مرتبط به اجرا درآید، تجربه موفقی در مدیریت واحد شهری خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به اینکه حضور اعضای شورای اسلامی این شهر در نشست‌های شوراهای سایر شهرستان‌ها ادامه خواهد یافت، بیان کرد: به همین منظور اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد در ماه مبارک رمضان مهمان شورای اسلامی شهر اسفراین بودند.

این مسئول در پایان با بیان اینکه در اردیبهشت امسال نخستین گردهمایی شوراهای اسلامی مراکز شهرستان‌های استان به میزبانی شورای اسلامی شهر بجنورد برگزار شد، ارتباط شوراها را موجب ارتقای سطح این نهادهای مردمی برشمرد.

به گزارش فارس، بجنورد با داشتن دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 211 هزار نفر جمعیت دارند.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت