امروز : چهارشنبه, 06 بهمن 1400

حضور اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه شورای اسلامی شهر مشهد

 

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به لزوم استفاده از تجربیات ارزشمند سایر شوراهای اسلامی گفت: اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد همواره بر اصل بکارگیری خرد جمعی و بهره مندی از آراء و نظریات مختلف تأکید دارند.

وي افزود: شورا بر مشورت استوار است و بر همین اساس، اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد در جلسه علني شورای اسلامی شهر مشهد حضور یافته تا از نزدیک با نحوه برگزاری جلسات شوراي اين كلانشهر آشنا شوند.

رضا فيروزه، سخنگوي كميسيون اقتصاد و حقوقي شوراي اسلامي كلانشهرها و مراكز استان ها، ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جلسه از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تقدیر کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: بازدیدهایی به همراه مدیرکل دفتر امور شهری استانداری خراسان رضوی، سید مجتبی علوی مقدم، از پروژه های در حال احداث از جمله مجموعه آبی سرپوشیده موج های خروشان، مجموعه تفریحی و گردشگری چالیدره و مجتمع تفریحی تجاری پارسه انجام شد و نحوه مشارکت شهرداری با سرمایه گذاران مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

فیروزه یادآور شد: با توجه به خودکفا بودن شهرداری ها کمبود اعتبارات یکی از دغدغه های مدیریت شهری است که استفاده از ظرفیت و توان بخش خصوصی در تعریف و اجرای پروژه ها لازمه توسعه پایدار شهری است.

رئیس شورای اسلامی شهر خاطر نشان ساخت: در دنیای رقابتی امروز با شناخت دقيق پتانسیل های موجود در شهر و تکیه بر آن هاست كه مي بايست برای ارتقا و توسعه شهر برنامه ریزی کرد.

  • بازدید امروز: 90
  • بازدید دیروز: 1020
  • بازدید ماه: 4639
  • بازدید سال: 139168
  • بازدید کل: 1305838
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت