امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

بودجه هزار و 647 میلیارد ریالی سال 1397 شهرداری بجنورد تصویب شد

بودجه هزار و 647 میلیارد ریالی سال 1397 شهرداری بجنورد تصویب شد
بودجه تلفیقی شهرداری بجنورد با رقم 164 میلیارد و 700 میلیون تومان همراه با سازمان های تابعه شهرداری با رأی کامل اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد دربیست و نهمین  جلسه رسمی شورا به تصویب رسید .
- وظیفه خدمات عمرانی 863/630/000 هزار ریال52 % کل بودجه تلفیقی
- وظیفه جاری 783/753/636 هزار ریال 48 % کل بودجه تلفیقی
رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در این نشست  رای قاطع اعضای شورا به بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال 97 را یک پشتوانه برای این مجموعه خدمات رسان عنوان کرد و گفت: بخش اعظم  بودجه سال آینده در حوزه عمرانی پیش‌بینی‌شده که این نشان از اهتمام شهرداری برای فعالیت‌ها در  این بخش دارد.
مهدی محمدی، اعتبارات پیش‌بینی‌شده برای سال آینده شهرداری را در حوزه‌های فرهنگی، خدماتی، عمرانی برشمرد و افزود: بودجه سال 97 شهرداری در موعد مقرر به شورای اسلامی شهر تحویل شد و از چندی قبل کار بررسی آن در کمیسیون‌های مختلف انجام شد.
وی بابیان اینکه درآمدهای خوبی برای شهرداری از محل‌های مختلف برای سال آینده در نظر گرفته‌شده است گفت: بخشی از درآمدهای شهرداری از محل وصول مطالبات از دستگاه‌ها از محل عوارض های مختلف خواهد بود که امیدواریم این قبیل دستگاه‌ها همراهی لازم را به همین منظور داشته باشند.
محمدی میزان مطالبات شهرداری از دستگاه‌های استان بابت عوارض ها را هم 640 میلیارد ریال اعلام کرد
 شهردار بجنورد هم در این نشست با یادآوری اینکه بودجه شهرداری پس از تصویب نهایی در سایت قرار خواهد گرفت تاکید کردکه شهرداری صرفا در چهارچوب بودجه 97 حرکت خواهد کرد.
روح ا...براتیان بابیان اینکه  شهرداری در راستای تحقق خواسته‌های و مطالبات شهروندان حرکت و تلاش می‌کند گفت: البته دراین‌باره بر اساس اولویت‌ها و اعتبارات موجود اقدام می‌کنیم.
وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه از 93 تاکنون سالانه میانگین درآمدهای شهرداری بین 850 تا 900 میلیارد ریال بوده است،  عدم رشد تعرفه‌های شهر بجنورد طی سه سال گذشته را برشمرد و گفت: شاید در این سال‌ها با این تفکر که فشاری بر مردم وارد نشود تعرفه افزایش نیافته است و این باعث شده تا آن خدمات مطلوب ارائه نشود در شرایطی که شهروندان خدمات خوبی را می‌خواهند و شایسته ارائه بهترین خدمات هستند.
در ادامه؛ تصویب تفویض اختیارات مالی به شهردار بجنورد و همچنین توافق‌هایی چند با شهروندان از مصوبات این هفته اعضای شورای اسلامی شهر بود.

 

 

 

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت