امروز : یکشنبه, 01 خرداد 1401

بزرگترین مجموعه ورزشی روباز خراسان شمالی افتتاح شد

بزرگترین مجموعه ورزشی روباز خراسان شمالی افتتاح شد

نخستین و بزرگترین مجتمع ورزشی روباز خراسان شمالی با عنوان «شهروند» در ضلع غربی شهربازی بجنورد و با مساحت 15 هزارمترمربع به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاحیه این مجمومه، شهردار بجنورد با اشاره به همراهي شوراي اسلامي شهر در راه اندازي اين مجموعه گفت:  توجه به حقوق شهروندی و توسعه نشاط و شادابی هدف شهرداری و شورای اسلامي شهر براي ساخت این چنین مجموعه هایی است.

روح اله براتيان افزود: در این مجموعه ورزشی، فضاهایی برای رشته های والیبال، دارت، شطرنج، آمادگی جسمانی، والیبال ساحلی، پینگ پنک، بدمینتون، لیوان چینی، فوتبال و بسکتبال در نظر گرفته شده است.

سيد جليل کشميري، رييس کميسيون فرهنگي،اجتماعي و ورزشي شوراي اسلامی شهر نيز با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در این حوزه، گفت: شوراي اسلامي شهر با همکاري شهرداري به دنبال ايجاد روحيه نشاط در بين شهروندان است.

کشميري افزود: هم اکنون مجموعه هاي مهربانو و پارک آفرينش در حال تجهيز هستند و به زودي براي استفاده بانوان آماده مي شوند.

سيد احمد وکيلي، عضو ديگر شوراي اسلامي شهر بر ادامه ساخت مجموعه هاي ورزشي و برنامه ريزي براي اوقات فراغت شهروندان تأکيد کرد.

فرماندار شهرستان بجنورد نیز در این مراسم گفت: ساخت مجتمع‌های ورزشی که با کمترین هزینه و بهترین خدمات برای رضایت شهروندان ساخته می شوند بهترین و ارزنده ترین خدماتی هستند که می‌ توان به جامعه ارائه داد.

محمود ثمینی از برنامه ريزي انجام شده برای ساخت اين گونه اماکن توسط شوراي اسلامي شهر و شهرداري تقدير و تشکر کرد.

 

  • بازدید امروز: 240
  • بازدید دیروز: 145
  • بازدید ماه: 240
  • بازدید سال: 30895
  • بازدید کل: 1373080
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت