امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

تسویه حساب با نیروهایی كه به صورت غیر قانونی طی سال گذشته وارد شهرداری شدند

طی جلسه علنی شب گذشته مصوبه تسویه حساب با نیروهایی که به صورت غیر قانونی در سال گذشته وارد شهرداری شده بودند، مصوب شد.

رییس شورای اسلامی شهر بجنورد در جلسه علنی شورای شهر با تاکید بر اینکه باید هر چه زودتر نیروهایی که به صورت غیر قانونی وارد شهرداری شده اند تعیین تکلیف شود، گفت: طی سال گذشته فقط 61نفر بدون هیچ مصوبه ای و به صورت غیرقانونی وارد بدنه شهرداری شده اند.

اعظم السادات افشین فر افزود: باید شهرداری برای اینکه در آن ها هیچ ادعایی به وجود نیاید به زودی امر تسویه حساب را انجام دهد.

وی تاکید کرد: افرادی که این گونه از ابتدای سال 93وارد بدنه شهرداری شده اند باید تسویه حساب شوند و بروند و هیچ عذر و بهانه ای مبنی بر اینکه شهرداری به نیرو احتیاج دارد پذیرفتنی نیست، چراکه این افراد بر اساس نیازسنجی ها وارد این بدنه نشده اند بلکه براساس رابطه آمده اند.

افشین فر ادامه داد: از سوی دیگر پرداخت حقوق به این افراد غیر قانونی است و با متخلفان برخورد می شود.

در ادامه رضا فیروزه نایب رییس شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: ما نمی گوییم شهرداری به نیرو احتیاج ندارد، بلکه برای جذب نیرو ابتدا باید نیازسنجی کرده، شورا فراخوان بزند و همه مردم در این خصوص مطلع شوند تا آن شخص بیکاری که در حاشیه شهر نیز ساکن است بتواند از این فرصت استفاده کند.

گفتنی است طی این جلسه مصوب شد تا خیابان 18 متری احمد آباد با عنوان جلال آل احمد، خیابان کنار مجتمع طلای سفید با عنوان طلای سفید، تقاطح جاده علی آباد به بجنورد با عنوان سردار عیوض خان جلالی، خیابان موازی به میدان ولایت با عنوان بصیرت و حاشیه خیابان علی صیاد شیرازی با عنوان بوستان تهج البلاغه نام گذاری شود.

علاوه بر آن طی این جلسه طرح تهیه کتاب نام گذاری نیز مطرح شد.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت