امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

نشست با مدیران تأمین اجتماعی استان به مناسبت هفته تأمین اجتماعی

در این نشست که با حضور جمعی از مدیران تأمین اجتماعی برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن تبریک این ایام، از خدمات این سازمان به بیمه شدگان به خصوص پرسنل خدوم شهرداری قدردانی کرد.

رضا فیروزه با اشاره به جرایم بیمه ای شهرداری، عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرداری بزرگترین کارفرمای تأمین اجتماعی است، خواستار پیگیری این سازمان برای بخشودگی جرایم بیمه ای شهرداری هستیم.

وی راه اندازی شعبه 2 تأمین اجتماعی و واگذاری واحد کارگزاری بیمه به بخش خصوصی را امری مثبت جهت تسهیل در روان سازی خدمات به شهروندان دانست.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه تامین اجتماعی با تعداد زیادی از شهروندان که بیمه شده این سازمان هستند در ارتباط است، تکریم ارباب رجوع از سوی کارکنان این سازمان قابل تقدیر است.

در ادامه سرپرست تأمین اجتماعی به ارائه گزارشی از فعالیت های تأمین اجتماعی پرداخت و گفت: در حال حاضر 38% جمعیت استان تحت پوشش بیمه ای این سازمان قرار دارند.

سید احمد سیدی بر پایین بودن استاندارد بیمه ای در استان تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه 51 درصد جمعیت استان را شهرنشینان و 49 درصد دیگر را روستانشینان تشکیل می دهند، در بحث استاندارد بیمه ای 6 درصد از میانگین کشوری عقب هستیم.

وی به پرداخت به موقع حق بیمه کارکنان شهرداری از دی ماه سال گذشته اشاره داشت و تصریح کرد: پرداخت به موقع حق بیمه ها باعث جلوگیری از افزایش بدهی ها و جرایم بیمه ای خواهد شد.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر بر جایگاه اساسی و مهم تأمین اجتماعی در ایجاد زمینه رفاه اجتماعی و درمانی در سطح جامعه، تاکید کردند و آمادگی خود را برای واگذاری زمین با کاربری بهداشتی برای احداث درمانگاه و بیمارستان اعلام داشتند.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت