امروز : جمعه, 11 آذر 1401

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با مدیركل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

 

در این دیدار که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر برگزا شد، رئیس شورای اسلامی شهر، ضمن گرامیداشت مناسبت های اردیبهشت ماه، انتصاب حجت الاسلام خادمی را تبریک گفت.

رضا فیروزه با اشاره به اینکه بسیاری از برنامه های شورا رویکرد فرهنگی دارد، بیان داشت: با تعامل و همکاری دو سویه می توان فعالیت های فرهنگی بسیاری برای شهروندان داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل جوانان که با آن رویرو هستند بیکاری است، خواستار تعامل و همفکری دستگاه های مرتبط برای رفع این معضل شد.

در ادامه سید جلیل کشمیری، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های شورا، گفت: اولویت های فرهنگی سال 94 شهرداری تهیه شده و به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده است که امیدوار هستیم با توجه به بودجه محدود شهرداری، اجرایی کنیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به پتانسیل موجود در ائمه جماعات شهر بیان داشت: می توان از این ظرفیت و پتانسیل در راستای ترویج فرهنگ شهروندی نهایت بهره را برد.

اعظم السادات افشین فر درخصوص برنامه فرهنگی ایام اعتکاف نیز افزود: شورای اسلامی شهر بسته های فرهنگی متناسب با این ایام تهیه کرده است که با هماهنگی سازمان تبلیغات و با حضور در مساجد این بسته ها را به معتکفین تقدیم می کنند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی نیز ضمن عرض خیر مقدم، روز شوراها را به اعضای شورای اسلامی شهر تبریک گفت و بیان داشت: با توجه به اینکه برنامه های فرهنگی شورا در راستای برنامه های سازمان است می توان با همکاری متقابل به نحو احسن این برنامه ها را اجرایی کرد.

حجت الاسلام خادمی با اشاره به ظرفیت مساجد در شهرها عنوان کرد: می توان زمینه مناسبی را برای حضور فعال جوانان در مساجد فراهم کرد و بسیاری از فعالیت های فرهنگی از جمله کلاس های اوقات فراغت را در این مکان مقدس برگزار کرد.

در پایان هریک از اعضای شورای اسلامی شهر به بیان نظرات خود پیرامون فعالیت های فرهنگی در سطح شهر پرداختند و خواستار تعامل و همکاری متقابل شدند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت