امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

بیانیه شورای اسلامی شهر بجنورد به مناسبت روز جهانی قدس

من از عموم مسلمانان جهان و دولت هاى اسلامى مى خواهم كه براى كوتاه كردن دست اين غاصب و پشتيبانان آن، به هم بپيوندند و جميع مسلمانان جهان را دعوت مى كنم آخرين جمعه ماه مبارك رمضان را كه از ايام قدر است و مى تواند تعيين كننده سرنوشت مردم فلسطين نيز باشد، به عنوان «روز قدس» انتخاب و طى مراسمى همبستگى بين المللى مسلمانان را در حمايت از حقوق قانونى مردم مسلمان فلسطين اعلام نمايند ازخداوند متعال پيروى مسلمانان را بر اهل كفر خواستارم.

امام خمینی (ره)

بنیانگذار جمهوری اسلامی، روز قدس را به یادگار گذاشت تا جهان از ستمی که بر ملت فلسطین روا می کنند، غافل نماند. مسلمانان روز جهانی قدس را به نمایشگاه اقتدار و عظمت مسلمانان تبدیل کرده و بیزاری از استکبار و همبستگی و همدلی را فریاد می زنند. حضور روزه داران، مانند همیشه، به جهان و خائنان به آرمان های فلسطین خواهد فهماند که امت اسلام، هرگز فلسطین و ملت های مظلوم جهان را فراموش نخواهد کرد.

شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، بر حضور گسترده در این راهپیمایی تاکید و از عموم ملت مومن و شهیدپرور ایران اسلامی، به خصوص شهر بجنورد، دعوت کرده تا همچون گذشته با حضور یکپارچه خود با آرمان‌های قدس شریف تجدید میثاق نموده و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و سایر ملت های ستمدیده، به گوش جهانیان برسانند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت