امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

تقدیر از شهردار، مدیران مناطق، معاونت ها و مدیران سازمان ها

 

رئیس شورای اسلامی شهر در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و پرسنل شهرداری، گفت: رکود اقتصادی که در تمام عرصه های اقتصادی کشور حاکم بوده، تأثیر خود را بر درآمدهای شهرداری نیز داشته است.

رضا فیروزه با اشاره به کاهش صدور پروانه ساخت بیان داشت:  کاهش مشارکت های مردمی، بخشی از منابع درآمدی شهرداری را بامشکل مواجه کرد ولی علی رغم تمام کاستی ها، شهرداری تمام تلاش خود را جهت رضایتمندی شهروندان به کار برد.

وی تصریح کرد: در سال آتی به سمت و سویی خواهیم رفت که برخی از وظایف  را تفویض اختیار کنیم تا از پرداختن به جزئیات بپرهیزیم و مسائل کلی و مهم تر شهر را مورد بررسی قرار دهیم.

فیروزه افزود: با تعامل و همکاری مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، بودجه سال 94 شهرداری نسبت به سال های گذشته، زودتر (قبل از سال جدید) به تصویب رسید.

وی با اشاره به این که تمام مصوبات شورا با ماده قانونی مرتبط، به تصویب می رسد، خواستار تعامل و همکاری بیشتر اعضای کمیته انطباق فرمانداری شد تا اختلافات به حداقل برسد.

در ادامه فرماندار بجنورد نیز از تلاش ها و زحمات یکساله اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و پرسنل شهرداری تقدیر کرد و گفت:  امیدوار هستیم در سال آینده شرایط بهتری فراهم شود و با همفکری یکدیگر تعاملات بیشتر شود.

محمود ثمینی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل شوراها عنوان کرد: اراده دولت بر این است تا حدود اختیارات شوراها را افزایش دهد که این خود موجب تسهیل در امور شهروندان خواهد شد.

روح اله براتیان، شهردار بجنورد نیز در این مراسم ضمن تشکر از یکایک اعضای شورای اسلامی شهر گفت: درصدد هستیم در سال آینده بروکراسی اداری حاکم بر شهرداری را که باعث اتلاف وقت شهروندان می شود را کمتر کنیم.

در پایان با اهدای لوح و هدایا از زحمات یک ساله شهردار، مدیران مناطق، معاونت ها و رؤسای سازمان ها تقدیر و تشکر شد.

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت