امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

نامگذاری یكی از میادین بجنورد به نام نیروی دریایی

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در نشست با فرمانده موشکی نیروی دریایی ارتش ، تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروهای پرتلاش نیروی دریایی را ارج نهاد و یاد شهدای گرانقدر این نیرو را گرامی داشت.

رضا فیروزه گفت: پیرو پیشنهادت ارائه شده در مورد نامگذاری یکی از معابر یا میادین و همچنین احداث مهمانسرا این موضوع با نظر مثبت در دستور کار شورا قرار گرفته و مقرر شد تا در کمیسیون مربوطه بررسی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد بیان داشت: امیدوار هستیم تا با اجرایی شدن این موضوع گوشه‌ای از خدمات غیورمردان نیروی دریایی در قالب طرح و نامگذاری به مردم یادآوری شود.

عضو شورای اسلامی شهر، اظهار داشت: با توجه به اینکه شمار زیادی از فرزندان خراسان شمالی در نیروی دریایی خدمت کرده‌ و رشادت داشته‌اند، نامگذاری یکی از میادین مرکز خراسان‌ شمالی با عنوان نیروی دریایی در دستور کار شهرداری بجنورد و کمیته نامگذاری قرار گرفت.

جمشید گریوانی تصریح کرد: خوشبختانه اهتمام لازم در اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر برای ارج نهادن به خدمات نیروی دریایی و نامگذاری یکی از میادین شهر به عنوان نیروی دریایی و همچنین تعامل برای احداث مجموعه مهمانسرای نیرو در مرکز استان خراسان‌ شمالی وجود دارد.

منتخب مردم در چهار دوره شورای اسلامی بجنورد اظهار امیدواری کرد تا یکی از میادین ورودی شهر برای هفتم آذرماه امسال به عنوان نیروی دریایی آماده شود.

وی گفت: با تعیین این میدان برای نامگذاری به عنوان نیروی دریایی، طرح آن نیز برای نصب تندیس توسط نیروی دریایی آماده خواهد شد.

فرمانده موشکی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی هم از حسن نظر اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد به این نیرو قدردانی و اظهار امیدواری کرد تا این برنامه‌ها برای هفتم آذر امسال، روز نیروی دریایی آماده شود.

امیر دریادارعلی وفادار گفت: پیگیری‌های خوبی هم از سوی راه و شهرسازی و شهرداری برای تامین زمین به منظور ساخت مهمانسرای این نیرو در خراسان شمالی که در موقعیت زیارتی و سیاحتی قرار داشته، انجام شده است.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت