امروز : شنبه, 27 شهریور 1400

مردم در زندگی روزمره، هر لحظه به خدمات شهرداری نیاز دارند

در دیدار با رئیس کل دادگستری مطرح شد: مردم در زندگی روزمره، هر لحظه به خدمات شهرداری نیاز دارند

در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با رئیس کل دادگستری که به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر، ضمن تبریک این مناسبت گفت: کوتاهی ها و غفلت های مدیران اجرایی به دستگاه قضائی ارجاع داده می شود که بایستی از زحمات این دستگاه برای رسیدگی به این موارد قدردانی کرد.

رضا فیروزه بیان داشت: اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد، هر کدام به نوعی از تجربه و تخصص لازم برخوردارند که در کنار یکدیگر قرار گرفتن این تخصص های مختلف و اخذ تصمیمات بدون توجه به گرایشات سیاسی اعضاء، فرصت خوبی را برای پیگیری اهداف شورای دوره چهارم به وجود آورده است.

وی یادآور شد: همواره به خاطر تغییر شهرداران، به شوراها ایراد گرفته می شود. اما طبق آمار مرکز مطالعات شورای شهر تهران، تغییر شهرداران قبل از تشکیل شوراها در کشور، بیشتر بوده است.

رئیس کل دادگستری نیز ضمن تشکر از اعضای شورا و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، گفت: شورا و شهرداری وظایف گسترده ای داشته و مردم در زندگی روزمره، هر لحظه به خدمات شهرداری نیاز دارند.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی، خاطر نشان کرد: شورا بایستی بر شهرداری نظارت داشته باشد، زیرا به خاطر هر اتفاقی که در حیطه اختیارات و وظایف شهرداری رخ دهد، تک تک اعضای شورا پاسخگو خواهند بود.

وی تصریح کرد: حضور من در این استان فرصتی است که امیدوارم با همکاری همکاران و تعامل سازنده با سایر ادارات و نهادها، بتوانیم رضایت مردم را فراهم آوریم.

رئیس کل دادگستری با اشاره به این که تنها دو سال از مدت زمان دوره چهارم شوراها باقی مانده است، تأکید کرد: همه باید متعهدانه از جایگاهی که در آن هستیم برای خدمت به خلق استفاده کنیم.

  • بازدید امروز: 575
  • بازدید دیروز: 1046
  • بازدید ماه: 14867
  • بازدید سال: 76427
  • بازدید کل: 1243097
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت