امروز : جمعه, 18 آذر 1401

نظارت بر كار پیمانكاران باید جدی گرفته شود

اعظم السادات افشین فر، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد، در جلسه ساماندهی مسیل ها و کانال های بجنورد، عنوان کرد: با توجه به اینکه سیل پدیده ای با قدرت تخریب بالاست، باید پروژه ها به درستی اجرا شود تا در زمان بروز حادثه، مشکل ساز نشود.

وی افزود: بخشی از دیوار ساحلی خندق بجنورد، در پشت فرمانداری که مدت زمان کمی از ساخت آن می گذرد و در حالیکه بارندگی های سنگین هم نداشتیم، اما فروریخته است، این نشانه کم کاری در پروژه هاست و قابل توجیه نیست و نیاز به نظارت جدی دارد.

 

افشین فر تصریح کرد: فاصله خانه شهروندان تا خندق یک متر است، در حالی که خندق حفاظی ندارد و خطرات زیادی مردم را در این زمینه تهدید می کند.

 رئیس شورای شهر بجنورد، با اشاره به اینکه شهروندان در ساماندهی مسیل های هدایت آب های سطحی داخل شهر کارهای زیادی انجام داده اند، گفت: اما آنچه باید از سوی اداره هایی مانند آب منطقه ای انجام می شد، اتفاق نیافتاده است، در حالی که با سوابقی که شهر و استان در زمینه بروز سیللاب دارد، نباید دست روی دست گذاشت.

افشین فر تاکید کرد: باید مسئولان تهران را به مشکلات شهر و شهروندان در این زمینه آگاه کنیم تا لازم نباشد چند برابر اعتبار ایمن سازی را برای جبران خسارت های ناشی از سیلاب های احتمالی هزینه کنیم.

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت