امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

پارك مینیاتور در بجنورد قابلیت اجرایی شدن ندارد

پارك مینیاتور در بجنورد قابلیت اجرایی شدن ندارد

پارک مینیاتور در بجنورد قابلیت اجرایی شدن ندارد

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: پارک مینیاتور در بجنورد قابلیت اجرایی شدن ندارد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، سید حسین نقیب در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به اینکه در گذشته ساخت پارک مینیاتور در این شهر مصوب و زمینی نیز برای آن اختصاص داده شده بود، افزود: یک شرکت نسبت به طراحی ساخت این پارک اقدام کرده و طرح خوبی نیز ارائه داده است.

وی با بیان اینکه برای ساخت این پارک مساحت 3.5 هکتار زمین اختصاص داده شوده بود، ادامه داد: اما بعدها متوجه شده اند که از این زمین یک محور 16 متری عبور می کند در نتیجه این زمین به یک تا یک نیم هکتار کوچک شده و هم اکنون آن طرح طراحی شده قابلیت اجرایی شدن را ندارد.

نقیب با اشاره به اینکه هم اکنون این شرکت تقاضای وجه کار انجام شده را کرده است، اظهار کرد: پیشنهاد می شود از آنجایکه شرکت به مشخصات زمین توجه نکرده اند یا باید نیمی از مبلغ پرداخت شود و یا اینکه این طرح با اختصاص زمین در مکانی دیگر اجرایی شود.

حسین پیلتن در ادامه جلسه در خصوص ارائه نامه از سوی مردم روستای خداقلی جهت آسفالت ضلع شرقی این روستا (بلوار خلیج فارس) گفت: پیشنهاد مردم این روستا بر این بوده که به فرمانداری مبلغ یک میلیارد ریال جهت اجرای برخی طرح های عمرانی اختصاص یافته که این امر از این محل انجام شود.

وی افزود: قرار بر این شد تا تملک مسیر توسط دهیاری و یا فرمانداری انجام شود و شهرداری نیز به عنوان پیمانکار با آن مبلغ یک میلیارد ریال امر آسفالت را انجام دهد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت