امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

شورای شهر بجنورد با افزایش 15 درصدی قیمت آب مخالفت كردند

طی جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد 7 نفر از اعضای شورا با افزایش 15 درصدی قیمت آب به دلیل مشکلات اقتصادی مردم بجنورد مخالفت کردند.

 رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: تمام انرژی‌هابه‌غیراز آب دارای جایگزین هستند به‌غیراز آب که برای هدر ندادن آن باید صرفه‌جویی کرد.

اعظم السادات افشین فر در این جلسه اظهار داشت: متأسفانهفرسودگی شبکه آب‌رسانی بجنورد سبب هدر رفتن 30 درصد آب در این شهر شده است.

افشین فر افزود: با توجه به وضعیتی که در شبکه آب‌رسانی شهر بجنورد به وجود آمده است باید برنامه‌ریزی دقیقی برای اصلاح مصرف آب در پیش گرفت.

وی تصریح کرد: بحران آب در تمام دنیا یکی از مهم‌ترین مسائل روز شده است که با توجه به این شرایط باید برای هدر ندادن این نعمت الهی برنامه صرفه‌جویی کرد.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: دولت 20 درصد قیمت آب را افزایش داده است و اگر شورای شهر نیز 15درصد افزایش دهد،فشار اقتصادی بالایی تحمیل مردم می‌شود.

علی‌اکبر هاتفی با اشاره به درصد اشتغال بسیار پایین در بجنورد اظهار داشت: افزایش 35 درصدی هزینه آب باوجود بی اشتغالی در بجنورد و تورم بالا، مشکلات زیادی را برای مردم در پی خواهد داشت.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت