امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بجنورد با امام جمعه شهر بجنورد دیدار كردند

هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بجنورد با امام جمعه شهر بجنورد دیدار کردند

اعظم السادات افشین فر، رئیس شورای اسلامی شهر در این دیدار گفت: اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد همواره از دیدگاه ها و نقطه نظرات امام جمعه شهر بجنورد استقبال کرده و نکات مطروحه در خصوص مدیریت شهری را به ایشان منتقل می کنند.

رضا فیروزه، نایب رئیس شورای اسلامی شهر بیان داشت: در طول یکسال گذشته امانت دار سمت ریاست شورا بودم و در حد بضاعت خود، در این عرصه، تلاش کرده ام.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر تأکید کرد: بایستی از نظرات امام جمعه محترم در حوزه مدیریت شهری استفاده برده که این مهم برگزاری مستمر چنین دیدارهایی را ضروری می کند.

محمد حسن شادمهر افزود: برخی افراد به مسائل موجود در شهر  دامن زده و آن ها را چنان گسترش می دهند که شورا از بررسی و پیگیری آن ناتوان می شود.  

عضو دیگر شورای اسلامی شهر با اشاره به این که دغدغه های شورا، به درستی منتقل نمی شود، خاطر نشان کرد: کسی با بحث زیباسازی مبلمان شهری بجنورد مخالف نیست، اما بایستی اعتبارات شهرداری با نگاهی دوراندیشانه هزینه شود.

باغچقی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، نباید به گونه ای عمل کنیم تا بدهی های شهرداری روز به روز افزایش یابد.

مهدی معلم، مدیر حوزه شورای اسلامی شهر نیز به شرح مختصری از فعالیت های فرهنگی شورا پرداخت. از جمله: تجلیل از مادران شهدا به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر، تجلیل از پدران شهدا به مناسبت ولادت امام علی (ع) و روز پدر، برگزاری مراسم روز کارگر و تقدیر از کارگران مصدوم شده شهرداری و خانواده هایشان، پوشش سفر رهبری و مناسبت های مختلف در پورتال شورا، برگزاری دیدارها به مناسبت روز پرستار، هفته معلم، روز خبرنگار، روز بهزیستی، روز آتش نشانی و ...، برقراری نظم و انسجام در برپایی نماز جماعت، گرامیداشت هفته دفاع مقدس (نصب ماکت رزمندگان خراسان شمالی، طراحی و نصب بنرهای جبهه و جنگ با تصاویر رزمندگان استان و ...)

نماینده ولی فقیه در استان گفت: شورای اسلامی شهر نماد حکومت اسلامی و مردم سالاری دینی است و مصداق بهره گیری از خرد جمعی و مشارکت در زندگی اجتماعی می باشد.

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، افزود: شورای اسلامی شهر به نیابت از مردم، مسئولیت اداره شهر را بر عهده دارد و بایستی در تمامی عرصه ها، زمینه توسعه شهر را فراهم آورده و با اطلاع رسانی صحیح و به موقع باعث شود تا همه مردم بتوانند از فرصت های به دست آمده، بهره مند شوند.

امام جمعه شهر بجنورد با تأکید بر جایگاه نظارتی شورا، بیان داشت: عملکرد های شورا و شهرداری را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید تا تفاهم ها و تعاملات افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک انتصاب اعضای هیأت رئیسه شورا، خاطر نشان کرد: با همکاری، همدلی و ترسیم  چشم انداز شهر بجنورد، می توان مسائل شهری را مدیریت کرد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت