امروز : پنج شنبه, 10 آذر 1401

دیدار با مدیركل بازرسی به مناسبت هفته قوه قضائیه

 

این دیدار که به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر آیت اله بهشتی و یارانشان، این ایام را به زخمتکشان دستگاه قضا تبریک گفت.

رضا فیروزه با اشاره به پیچیدگی و گستردگی فعالیت سازمان بازرسی، بیان داشت: دستگاهی که امروزه در کشور متولی بحث نظارت است، سازمان بازرسی است .

وی تأکید کرد: در پروژه های شهری که در پیش رو داریم بایستی نهایت دقت نظر را در جذب سرمایه گذار به کار بریم تا در آینده دچار مشکل نشویم.

فیروزه به گستردگی فعالیت شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: از سال 60 به بعد که شهرداری ها خودگردان شدند، نظارت در جذب نیروهای شهرداری وجود نداشت که این امر منجر به استخدام نیروهای غیر متخصص در شهرداری ها شده است.

در ادامه مدیرکل بازرسی خراسان شمالی نیز با اشاره به نوع عملکرد و حیطه وظایف این سازمان گفت: تنها نهاد نظارتی که بر تمام دستگاه های اجرایی و پروژه های عمرانی و ... نظارت دارد، سازمان بازرسی است.

مسعود صفری عنوان کرد: هدف این دستگاه مچ گیری نیست مگر به مرحله ای برسد که جامعه تقاضای برخورد از سوی این سازمان را داشته باشد.

وی افزود: تفاوت سلایق در اجرای کار امر بدیهی است و باید به آن احترام بگذاریم.

صفری با اشاره به رعایت اصل مردمداری در ادارات بیان داشت: با رعایت این اصل می توانیم عدالت را در جامعه برقرار کنیم.

در پایان هریک از اعضای شورای اسلامی شهر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و آمادگی شورای اسلامی شهر را برای همکاری و تعامل هر چه بیشتر با این سازمان اعلام داشتند.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت