امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

پروژه پل روگذر بجنورد آماده آسفالت شد

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: پروژه پل روگذر چهارراه خوشی بجنورد در مراحل نهایی قرار داشته و برای آسفالت کامل، آماده شده است.

سید حسین نقیب در نشست شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: پروژه پل روگذر چهارراه خوشی بجنورد از هفته آینده قیرپاشی و آسفالت خواهد شد.

وی بیان داشت: امیدوار هستیم تا این طرح بزرگ شهری مرکز خراسان شمالی به زودی به بهره‌برداری برسد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین استفاده از تسهیلات بانکی برای پیشبرد طرح‌های عمرانی در این شهر را لازم دانست.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد هم در این نشست با اشاره به اینکه شورای شهر و شهرداری برای رفع مشکلات گلستان شهر و ارائه خدمات اهتمام دارد، تصریح کرد: البته باید هر یک از دستگاه‌ها بر اساس وظایفی که به آنان در این زمینه محول شده است، عمل کنند.

رضا فیروزه تصریح کرد: با توجه به سکونت شمار زیادی از مردم در گلستان شهر، اساسا شورای اسلامی شهر و شهرداری ارائه خدمات را لازم می‌داند.

وی با یادآوری اینکه جدای از مسائل جانمایی گلستان شهر بجنورد، شورای شهر و شهرداری به منظور رسیدگی و رفع مشکلات مردم گلستان شهر اهتمام لازم را دارد تصریح کرد: اکنون خدماتی چند از سوی شهرداری به مردم ارائه می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار امیدواری کرد تا با ایجاد بسترهای لازم از سوی راه و شهرسازی در گلستان شهر، زمینه‌های ارائه خدمات بیشتر از سوی شهرداری به مردم گلستان شهر فراهم شود.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت