امروز : جمعه, 18 آذر 1401

پاسخگویی به مطالبات شهرك های اقماری؛ اولویت شهرداری بجنورد

پاسخگویی به مطالبات شهرك های اقماری؛ اولویت شهرداری بجنورد

 

رضا فیروزه، نائب رئیس شورای شهر بجنورد، اظهار کرد: اسکان جمعیت در شهرک اقماری گلستان شهر بر اساس سیاست های دولت قبل انجام شد.

فیروزه با بیان اینکه شهرک های اقماری نیازمند دریافت خدمات شهری هستند، تصریح کرد: با توجه به اینکه تاکنون شهرک اقماری گلستان شهر به شهرداری بجنورد تحویل نشده است، شهرداری بجنورد فقط در حد توان خود به این شهرک خدمات حداقلی را ارائه داده است.

وی افزود: ارائه خدمات اصلی به این شهرک باید پس از واگذاری آن به شهرداری بجنورد نهایی شود.

وی اعلام کرد: واگذاری این شهرک اقماری به شهرداری بجنورد باید پس از انجام مذاکرات با اداره کل راه و شهرسازی، تعیین تکلیف شروط این واگذاری و رفع اختلاف نظرها میان این دو نهاد همچنین تنظیم صورت جلسه مذاکرات انجام شود.

فیروزه افزود: این مذاکرات پس از ابلاغ حکم شهردار جدید در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی در بخشی دیگر از سخن خود به شهرک اقماری ولی عصر نیز اشاره کرد و گفت: هر چند که این شهرک در محدوده خدمات شهری بجنورد واقع است، با این وجود، این شهرک تاکنون آنطور که باید و شاید از خدمات اصلی شهری برخوردار نبوده است.

وی با بیان اینکه تاکنون فقط یک سری از خدمات حداقلی به این شهرک ارائه شده است، اعلام کرد: ساکنان این شهرک طی تماس هایی با شورای شهر از خدمات رسانی شهرداری بجنورد گلایه کرده و خواستار توجه جدی شهرداری بجنورد به این شهرک شده اند.

نائب رئیس شورای شهر بجنورد با تصریح بر این مطلب که ترمیم آسفالت مسیر این شهرک از مهمترین مطالبات ساکنان این منطقه بوده است، عنوان کرد: توجه به ارائه خدمات رسانی به شهرک های اقماری شهر بجنورد در اولویت برنامه های سال جاری شهرداری بجنورد خواهد بود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت