امروز : پنج شنبه, 20 بهمن 1401

برگزاری مراسم تحلیف عضو جدید شورای اسلامی بجنورد در فرمانداری

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به استعفای حسینی عضو شورای شهر گفت: این استعفا برای تایید به فرمانداری ارسال و بعد از آن مراسم تحلیف عضو جدید شورای اسلامی بجنورد برگزار می‌شود.

علی اکبر هاتفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به پذیرش استعفای سید عباس حسینی در نشست اخیر شورای اسلامی بجنورد اظهار کرد: مراسم تحلیف محمدحسن شادمهر عضو جدید شورای اسلامی شهر بجنورد و تودیع حسینی که اخیراً به عنوان شهردار نیشابور انتخاب شده است، هفته آینده برگزار می‌شود و پس از این مراسم این عضو جدید فعالیت خود را رسما آغاز خواهد کرد.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر بجنورد با یادآوری اینکه چند ماه قبل هم استعفای سید محمد لنگری عضو شورای شهر بجنورد برای تصدی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی را داشتیم، تصریح کرد: انتصاب و انتخاب این اعضا در این مسئولیت‌ها، حاکی از بالا بودن ظرفیت‌های بسیار خوب اعضای شورای اسلامی شهر مرکز خراسان شمالی است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان دلسوزان استان آماده ارائه هر گونه مشاوره و انتقال تجربیات برای پیشبرد و توسعه شهر هستند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت