امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

موافقت با قدردانی از افتخار آفرینان

در این نشست، اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با  اختصاص اعتبارات برای قدردانی از افتخارآفرینان عرصه‌های ورزشی، علمی در سطوح بین‌المللی و ملی موافقت کردند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد بیان داشت: در راستای تجلیل از افتخار آفرینان بجنورد که در عرصه‌های مختلف و در سطوح ملی و بین‌المللی افتخار آفرینی می‌کنند بر اساس آیین نامه‌ای تجلیل به عمل خواهد آمد.

سید جلیل کشمیری با بیان اینکه در صورت کسب افتخار از سوی ورزشکاران بجنورد در عرصه‌های بین‌المللی سه سکه بهار آزادی به آنان اهدا خواهد شد گفت: برای کسب افتخار بجنوردی‌ها در عرصه‌های ملی نیز دو سکه بهار آزادی منظور شده است.

وی همچنین با اشاره به پیش‌بینی اعتباراتی از سوی شورای شهر برای ورزشکاران و تیم‌های ورزشی که مشکل اعزام به مسابقات دارند تصریح کرد: البته تشخیص این موضوع بر عهده اعضای شورای اسلامی خواهد بود و با توجه به وضعیت منابع، افراد و یا تیم‌ها با اولویت برای حمایت شورای اسلامی شهر انتخاب خواهند شد.

کشمیری تصریح کرد: همچنین به افرادی که در کنکور سراسری حائز رتبه‌های تک رقمی شوند، پنج سکه بهار آزادی تعلق خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به اینکه این آیین نامه برای حمایت از افتخار آفرینان عرصه‌های ورزشی و علمی بجنورد برای نخستین بار در شورا تدوین می‌شود، اظهار امیدواری کرد تا در سنوات آینده میزان تشویقی‌ها و حمایت‌ها از این افراد افزایش یابد.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر بجنورد در مخالفت با این طرح گفت: اساسا باید از این گونه حرکت‌های نمادین پرهیز و به مشکل نبود فضای ورزشی در حواشی پرداخت.

علی‌اکبر هاتفی تاکید کرد: اکنون حواشی شهر بجنورد به شدت با کمبود فضاهای ورزشی و فرهنگی مواجه بوده از این رو می‌طلبد تا اعتباراتی برای ایجاد فضاهای ورزشی در حواشی شهر اختصاص داد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت