امروز : دوشنبه, 24 مرداد 1401

عدم بازگشایی خیابان سیدی احتمال شرمندگی برای شورا و شهرداری را به دنبال خواهد داشت

فیروزه، نایب رییس شورای اسلامی شهر بجنورد: عدم بازگشایی خیابان سیدی احتمال شرمندگی برای شورا و شهرداری را به دنبال خواهد داشت

نایب رییس شورای اسلامی شهر بجنورد تاکید کرد: عدم بازگشایی خیابان های سیدی به استقلال و انتهای خیابان ناوک احتمال شرمندگی برای شورا و شهرداری را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، رضا فیروزه در جلسه علنی شورای شهر بجنورد با اشاره به اینکه در بازگشایی خیابان سیدی به استقلال دو خانه و انتهای خیابان ناوک یک خانه باقی مانده تا آن ها تخریب و تمامی این خیابان ها بازگشایی شود، افزود: دو سال از زمان مذاکره با مالک های این منازل می گذرد اما آن ها با رقم های پیشنهادی راضی نمی شوند.

وی ادامه داد: حال که این مالک ها راضی نمی شوند، قرار بر این شد تا پرونده آن ها به کمیسیون ماده 9ارجاع داده شود،و  بودجه لازم برای این کار نیز پیش بینی شده اما یک سال از آن مدت می گذارد و شهرداری هنوز این پرونده را به کمیسیون ماده 9 ارجاع نداده است.

فیروزه تصریح کرد: شهرداری هنوز آن رقم را به کمیسیون ماده 9واریز نکرده و علت اصلی بلاتکلیفی این طرح به این دلیل می باشد.

وی خاطرنشان کرد: وجود این سه منزل در داخل خیابان ها خطرآفرین است و عدم بازگشایی آن موجب ایجاد حادثه می شود و ممکن است دوباره ماجرایی مانند غرق شدگی آن مادر و فرزند به وجود آید که سبب شرمندگی شورا و شهرداری شود.

ناییب رییس شورای اسلامی شهر بجنورد با تاکید بر اینکه فنون مذاکره در توافقات بسیار مهم است، یادآور شد: در دور سوم شورای شهر دیدیم که چه سطحی از زمین های پادگان و آن هم با صرف وقت زیادی از سوی شهرداری و اعضای شورا بازگشایی شد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت