امروز : جمعه, 25 خرداد 1403

دفتر فنی استانداری ، مسئول وقفه 20 ماهه پاركینگ طبقاتی

فیروزه، رئیس کمیسیون نظارت، پیگیری و حقوقی شورای اسلامی شهر:
دفتر فنی استانداری ، مسئول وقفه 20 ماهه پارکینگ طبقاتی

علوی- مسئول وقفه 20 ماهه در پروژه پارکینگ طبقاتی بجنورد، دفتر فنی استانداری بود پروژه فراموش شده ای که روی آن سر پوش گذاشتند و امروز هر از گاهی با انجام مصاحبه هایی خود را مهربان تر و کارآمدتر از نمایندگان مردم معرفی می کنند.
«رضا فیروزه» یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با بیان این مطلب در نطق پیش از دستور این جلسه شورا در خصوص احداث پارکینگ طبقاتی گفت: مدیرکل دفتر فنی استانداری نقش مدعی العموم را بازی می کند در حالی که شرح وظایف وی مشخص و جایگاه اش کاملا فنی و نظارتی است و اگر پارکینگ طبقاتی قابلیت اجرایی نداشت چرا آن را از لیست خارج نکردند.
وی پیشنهاد داد: بهتر است آقایان فرصت کنند و در هسته مرکزی شهر قدم بزنند تا ببینند که خیابان به پارکینگ خودروها تبدیل شده است.
وی اضافه کرد: جای تاسف دارد که مدیرکل دفتر فنی استانداری در مصاحبه اش عنوان کرده که برای اخذ مجوز 2 طبقه پارکینگ باید از کمیسیون ماده 100 مجوز گرفت.
همچنین در این جلسه موضوع اختصاص ٢٥٠ میلیون تومان در سفر مقام معظم رهبری برای بازگشایی معابر بافت فرسوده بررسی شد.
پیلتن رئیس شورا عنوان کرد: مقرر شده که شهرداری ٢٥٠ میلیون تومان به راه و شهرسازی برای تملک بافت فرسوده و بازگشایی معابر بافت فرسوده اختصاص دهد این در حالی است که تصور ما این بود که پولی که در سفر مقام معظم رهبری اختصاص یافته بلا عوض است و فکر می کردیم راه وشهرسازی می‌خواهد هبه کند اما در تفاهم نامه متوجه شدیم که خلاف آن چیزی است که مطرح شده و باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد زیرا اگر قرار بود شهرداری پول بدهد خودش تعریض را انجام می داد و چه لزومی داشت راه و شهرسازی وارد این کار شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت