امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

مطالبات تیم والیبال شهرداری بجنورد پرداخت می شود

 

مطالبات تیم والیبال شهرداری بجنورد پرداخت می شود
رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: یک میلیارد و 600 میلیون ریال از مطالبات باقیمانده این تیم در سال گذشته پرداخت می شود.
به گزارش ایرنا، حسین پیلتن شنبه شب در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: پنج میلیارد و 470 میلیون ریال در بودجه سال گذشته شهرداری برای حمایت از تیم والیبال در نظر گرفته شده بود که سه میلیارد و 870 میلیون ریال آن پرداخت شده است.
وی افزود: با حمایت و موافقت دیگر اعضای شورا مابقی این بودجه در راستای حمایت از این تیم پرداخت می شود.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیات وزارت کشور ، شهرداری بجنورد دیگر تیم داری نمی کند و از این پس از هیچ تیمی حمایت نمی کند و تنها مظالبات این تیم را که از سال گذشته باقی مانده است را پرداخت خواهد کرد.
رئیس کمیسیون خدمات و زیست شهری شهرداری هم در ادامه این جلسه با بیان این که اولویت شهرداری بجنورد پرداخت مطالبات کارگران می باشد افزود: این شهرداری بر اساس قانون عمل خواهد کرد و قانون هم اجازه تیم داری را به شهرداری نخواهد داد.
علیرضا باغچقی گفت: اگر قرار است که شهرداری از بخش فرهنگی و ورزشی حمایت کند بهتر است به صورت چند منظوره از تیم ها حمایت نماید و تنها به یک ورزش خاص نپردازد.
عضو دیگر شورای اسلامی شهر بجنورد از مکان کنونی دوشنبه بازار انتقاد کرد و گفت: هم اکنون این مکان مشکلات زیادی را برای مردم منطقه به ‌وجود آورده و با بستن خیابان توسط شهرداری مشکلات رفت و آمد این خانواده ها چند برابر شده است.
سیدی اظهار کرد: البته قرار بود شهرداری در این زمینه اقدام موثر انجام دهد اما تاکنون اقدامی در این راستا انجام نداده است.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت