امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

ساكنان گلستان شهر از تخلیه زباله ها در ایستگاه موقت رنج می كشند

رئیس کمیسیون زیست و خدمات شهری شورای شهر بجنورد گفت: ساکنان گلستان شهر نسبت به انتقال و تخلیه زباله در ایستگاه موقت در این منطقه که خطر نفوذ شیرآبه زباله ها به آب های زیرزمین و زمین های کشاورزی را به همراه دارد، رنج می برند و معترض به این وضعیت هستند.

علیرضا باغچقی، رئیس کمیسیون زیست و خدمات شهری شورای شهر بجنورد در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد با اشاره به مصوبه شورای شهر بجنورد در زمینه اصلاح هندسی و تسطیح مسیر منطقه باباموسی به ایستگاه موقت دفن زباله های شهر بجنورد در این منطقه اظهار کرد: متاسفانه شورای شهر این مصوبه را اجرایی نکرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه احداث کارخانه جدید کمپوست بسیار زمان بر است، شورای شهر بجنورد بر تسطیح این مسیر به منظور مدیریت صحیح انتقال زباله ها به ایستگاه موقت باباموسی تاکید کرده بودند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: ساکنان گلستان شهر نیز از انتقال و تخلیه زباله های شهر بجنورد در این ایستگاه موقت که خطرات نفوذ شیرآبه زباله ها به زمین های کشاورزی و آب های زیرزمینی را به همراه خواهد داشت، بسیار نگران هستند و از این وضعیت کنونی رنج می کشند که ضرورت دارد هر چه زودتر جانمایی و احداث کارخانه کمپوست بجنورد انجام شود.

افزون بر این، باغچقی به گلایه کارگران سازمان فضای سبز بجنورد از عدم دریافت حقوقات یک ماه اخیر خود اشاره کرد و گفت: تاخیر در پرداخت حقوق موجب اعتراض و نارضایتی کارگران این سازمان شده است.

وی تاکید کرد: حقوق کارگرانی که به نان شب خود محتاج هستند باید به موقع پرداخت شود.

در این جلسه رسمی، شهردار بجنورد طی مکاتبه ای درخواستی مبنی بر تشکیل یک تیم والیبال و اسپانسر شدن از آن را با اختصاص یک میلیارد تومان برای تصویب به شورای شهر ارسال کرده بود که در این جلسه درخواست به رای گذاشته شد و به تصویب نرسید.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت