امروز : پنج شنبه, 10 اسفند 1402

بخشودگی جریمه بیمه تامین اجتماعی شهرداری بجنورد منتظر تصمیم كارگروه استانی

 

رئیس شورای شهر بجنورد اعلام کرد:
بخشودگی جریمه بیمه تامین اجتماعی شهرداری بجنورد منتظر تصمیم کارگروه استانی


رئیس شورای شهر بجنورد اعلام کرد: بخشودگی جریمه بیمه تامین اجتماعی شهرداری بجنورد منتظر تصمیم نهایی کارگروه اداره کل تامین اجتماعی استان است.
حسین پیلتن، رئیس شورای شهر بجنورد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک در پاسخ به این سوال که آیا جریمه بیمه تامین اجتماعی شهرداری بجنورد بخشیده شده است یا خیر؟ در این باره اظهار کرد: با سفر وزیر کشور به خراسان شمالی، شورای شهر و شهرداری بجنورد درخواست بخشودگی جرایم بیمه تامین اجتماعی شهرداری بجنورد از اداره کل تامین اجتماعی استان را مطرح کردند که وزیر نیز به رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور دستور رسیدگی به این موضوع را داد.
به گفته پیلتن، رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور نیز تصمیم گیری در این باره را به اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی محول کرد که در این راستا، باید کارگروهی در این اداره کل تشکیل شود تا کارگروه در این زمینه تصمیم گیری و نظر نهایی را برای سازمان تامین اجتماعی کشور ارسال کند.
وی افزود: با توجه به اینکه بین اداره کل تامین اجتماعی استان و شهرداری بجنورد بر روی مبالغ اصل بدهی و مبالغ جرایم بیمه تامین اجتماعی شهرداری بجنورد اختلاف نظر وجود دارد، بنابراین می بایست ابتدا محاسبات این مبالغ انجام شوند تا پس از آن کارگروه یاد شده نیز تشکیل شود.
پیلتن همچنین در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد اداره کل تامین اجتماعی استان استخر شهروند بجنورد را بابت مطالباتش از شهرداری بجنورد مصادره کرده است؟ اعلام کرد: شهرداری بجنورد همچنان مالک این استخر است و این نهاد یک ماه قبل راهبری این استخر را به مزایده گذاشت که اخیر قراردادی میان شهرداری بجنورد و برنده مزایده منعقد شد تا استخر به این برنده به اجاره داده شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت