امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

ساكنان گلستان شهر از تخلیه زباله ها در ایستگاه موقت رنج می كشند

نائب رئیس شورای شهر بجنورد خواستار کمک جدی استاندار خراسان شمالی برای بازپس گیری مطالبات شهرداری بجنورد از ادارات استان شد.

رضا فیروزه، نائب رئیس شورای شهر بجنورد در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد اظهار کرد: سال گذشته طی نشستی با استاندار موضوع طلب 62 میلیارد تومانی شهرداری بجنورد از ادارات استان را مطرح کردیم و خواستار شدیم که ایشان در بازپس گیری این مطالبات کمک کند که ایشان عنوان کردند این رقم مطالبه را قبول ندارند.

فیروزه تصریح کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر شهرداری بجنورد در پرداخت بدهی های خود به پیمانکارانش از جمله پیمانکار پل غیر همسطح خوشی با فقدان منابع مالی روبرو است و مجبور به اخذ وام از بانک ها شده است بنابراین خواستار هستم که استاندار به طور جدی کمک کند تا ادارات ملزم شوند مطالبات شهرداری بجنورد را بپردازند.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری بجنورد بابت بدهی های قبلی خود به سازمان تامین اجتماعی استان مجبور شد که 93 قطعه زمین خود را به این نهاد واگذار کند و در حال حاضر نیز برای مابقی بدهی خود به تامین اجتماعی دچار مشکل شده است.

نائب رئیس شورای شهر بجنورد تاکید کرد: نمی شود که شهرداری بجنورد مطالبه داشته باشد اما برای تامین نقدینگی هایش برود از بانک ها وام بگیرد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت